logo

Şavşat’ta Başkanlık Koltuğuna Yağmur Demircan Oturdu

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, 23 Nisan olması nedeniyle başkanlık koltuğunu ilköğretim okulu öğrencisi Yağmur Demircan’a teslim etti.

Yağmur Demircan, Gözde Yazar, Defne Demir ve Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ümit Arslan İle birlikte belediyeyi ziyaret eden çocuklar, belediye başkanlığı görevini Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ten devraldı.

Görevi devralan Demircan, ilk olarak belediyemiz birim amirleri ile başkanlık makamında bir toplantı gerçekleştirdi ve ilçemizdeki çocuklar adına isteklerini sıraladı. Destek Hizmetleri Müdürü Özgür Dede’den okulların bahçelerinin yumuşak zemin yapılması talimatını veren Demircan, Fen İşleri Müdürü Savaş Gül’den ise yapımı devam eden hayvan barınağı hakkında bilgi aldı.

Toplantıda hazır bulunan Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Artvin Şubesi yetkililerine de Söğütlü Mahallesi yolu üzerindeki viraj konusunda çalışma yapılması konusunda da yardımcı olmalarını söyleyen Demircan ayrıca Ardahan Yolu üzerindeki bazı alanlara uyarı levhaları ve uyarı ışıkları ilave edilmesi konusunda söz aldı.

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün ikramları ve hediyelerinin ardından hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler ve öğretmenler belediyeden ayrıldılar.

Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?