logo

Salih Yılmaz Şavşat Yavuzköy’de Sahne Alacak

Karadeniz müziğinin genç ve sevilen sanatçılarından Salih Yılmaz, 5. Şavşat Yavuzköy Kış Şenlikleri’nde sevenleri ile buluşacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Artvin’in Şavşat ilçesinde 5. Şavşat Yavuzköy Kış Şenlikleri yapılacak. 30 Ocak cumartesi günü başlayacak olan kış şenliğinde şarkıcı Salih Yılmaz sahne alacak.

Şavşat’ta bu yıl düzenlenecek olan 5. Şavşat Yavuzköy Kış Şenlikleri’ne sayılı günler kala hummalı çalışmalar içerinde olan Şavşat Kaymakamlığı’ndan bir açıklama geldi.

Kaymakamlığın yaptığı açıklamada; “Şavşat Kaymakamlığı, Şavşat Belediye Başkanlığı Ve Kültür Ve Turizm Bakanlığı Katkılarıyla, Şavşat Kültür Turizm Ve Dayanışma Derneği, Şavşat Offroad Dağcılık Ve Fotoğrafçılık Kulübü Ve Şavşat Gençlik Ve Spor Kulübü tarafından organize edilen, 30 Ocak 2016 Cumartesi günü yapılacak olan, 5. Şavşat Yavuzköy Kış Şenlikleri’ne tüm halkımız davetlidir” ifadelerine yer verildi.

Geçen yıl yoğun katılımın yoğun yaşandığı  4.Yavuzköy Kış Şenliklerine bu yılda çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor.

 

Etiketler: » » »
Share
1172 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?