logo

Sahilde Kurulan İftar Çadırına Yoğun İlgi

Hopa Belediyesi bu yıl Ramazan ayının ilk iftarını sahil alanında kurulan sofrada verdi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğinde protokolde yerini aldı.

 

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan, AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, CHP İlçe Başkanı Adnan İskender, MHP İlçe Başkanı Zafer Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Ülkü, İlçe müftüsü Selami Aydın, Belediye Başkan yardımcıları Ahmet İskender ve Yüksel Özbayraktar, İl Genel meclisi üyeleri Hüsnü Çakır ve Murat Özçep’te ilk gün iftarına katılan isimler arasındaydılar.

Belediye Başkanı Nedim Cihan kurulan iftar çadırlarında Ramazan ayı boyunca vatandaşlarla bir arada olacaklarını ifade ederek “Rabbim Mübarek Ramazanın ardından tüm İslam âlemini güzel bayramlara ulaştırsın” dedi.

Başkan Cihan Ramazan ayı boyunca Sahilde kurulan çadırlarda hayırseverlerin de desteği ile her gün iftar sofrası kurmaya devam edeceklerini ifade ederek “Bu yılda Mübarek Ramazan ayına kavuşmanın ve ilk iftarın sevincini yaşıyoruz. Ramazan paylaşmaktır, berekettir. Bizde bugün soframızı Hopalı vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Ramazan ayı sonuna kadar iftar sofralarımız halkımıza açık olacak. Rabbim, Ramazanı ruhuna uygun bir şekilde idrak edip, güzel bayramlara kavuşturmayı nasip etsin inşallah ”dedi.

 

Share
695 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?