logo

Recep İspirli Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi

Gün geçmiyor ki Artvin’de hüzünlü bir ölüm haberi vermeyelim. Bu sefer Artvin’de müteahhitlik yapan Recep İspirli (50), yaklaşık 3 aydır tedavi gördüğü Akciğer Kanserine yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Genç yaşta hayata gözlerini yuman Recep İspirli, Artvin Balcıoğlu Mezarlığında göz yaşları arasında toprağa verildi.

Artvin’de uzun yıllar müteahhitlik yapan, Recep İspirli yaklaşık 3 aydır akciğer kanseri tedavisi görüyordu. 24 yıl önce eşini kaybetmiş olan İspirli, Artvin’de müteahhitlik yapıyordu. Artvin’in sevilen simalarından biri olan İspirli, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulmak için büyük mücadele veriyordu. 3 aylık tedavi sonrasında İspirli’nin durumu ağırlaştı. Durumu ağırlaşan İspirli, Artvin Devlet Hastanesi’nde müşaade altına alındı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Recep İspirli, 21 Eylül 2015 Pazar günü hayata daha fazla tutunamayarak 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. İspirli’nin Cenazesi 22 Pazartesi Öğle namazında Merkez Camide kılındı. Cenaze namazına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, MHP Milletvekili adayları Muhammet Altunal ve Nedim Özer,İspirli’nin yakınları, dost ve akrabaları ile sevenleri katıldılar. Burada kılınan cenaze namazı ve yapılan duaların ardından cenaze Balcıoğlu mezarlığına götürülerek göz yaşları arasında toprağa verildi.

Recep İspirli, bir çocuk babasıydı

Recep İspirli, bir çocuk babasıydı. Recep İspirli, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve www.08olay.com haber portalı yazarlarından Sadettin Dağ’ın da kayınbiraderi, Ülkü Ocakları Başkanı İrfan Kuzu’nun dayısı, MHP Eski ilçe Başkanı Köksal İspirli’nin amcasının oğluydu. Bu ani ölüm üzerine sosyal medyada Recep İspirli’nin sayfası üzerinden başsağlığı mesajları aktarıldı.

Ç.P.

Etiketler: » »
Share
2223 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?