logo

PTT’den Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. “Anneler Günü” dolayısıyla “Annene Mektup Yaz” Kampanyasını başlattı.

Bu bağlamda Artvin PTT Başmüdürü Recep DOĞAN yaptığı basın açıklamasında, Anneler Gününe özel olarak hazırlanan zarf ve mektup kağıtlarının halkımıza ücretsiz olarak verileceğini, sadece posta ücretlerinin alınacağını belirtti.

Başmüdürlüklerine bağlı tanıtım ve pazarlama elemanlarınca Artvin ilindeki okullar ve cezaevi ziyaret edilerek konu hakkında gerekli tanıtım çalışmalarının yaptıklarını, ayrıca mektup yazma kampanyası ve Şirketlerince halka sunulan diğer hizmetlerin tanıtımı için Artvin Çoruh Üniversitesi Kampüsü ile Hopa-Kemalpaşa Beldesi’in de hizmet veren İstanbul Bazar adlı AVM girişinde stant açacaklarını söyledi.

Kampanya dahilinde okullara ve halka ücretsiz olarak dağıtılan zarf ve kağıtların amacının hem mektup yazma alışkanlığının kaybolmaması, hem de öğrencilerimizin bu anlamlı günde annelerine olan duygularını satırlara dökerek dile getirmeleri açısından oldukça farklılık arzettiğini söyledi.

Ayrıca, Dini Bayramlarla diğer tüm Özel Günlerde olduğu bu kampanya kapsamında da Anneler gününden önceki 5 gün içerisinde postaya verilen kargo, kurye ve küçük paketlere % 10 indirim uygulanacağını da belirtti.

Artvin PTT Başmüdürü Recep Doğan konuşmasının sonun da ise tüm annelerin bu anlamlı günlerini kutladığını ifade etti.

Share
440 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?