logo

PTT’den Anlamlı Kampanya

 

PTT Artvin Şubesi İşletme ve Teknik Birimler Müdürü Musa Ayık, “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası kapsamında hazırlanan tebrik kartlarının ücretsiz olduğunu, kartların da ücretsiz gönderileceğini söyledi.

Ayık, beraberindeki PTT Merkezi Şefi Yasemin Çalı ile birlikte PTT’den sorumlu Artvin Vali Yardımcısı Mutlu Almalı’yı ziyaret ederek, kampanya hakkında bilgi verdi.

Kampanyanın bugün itibarıyla Türkiye’nin bütün illerinde başlatıldığını belirten Ayık, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve güvenlik güçlerine moral ve destek amacıyla “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası düzenlendiklerini söyledi.

Kampanya kapsamında 4 çeşit tebrik kartı hazırlandığını anlatan Ayık, “2016 yılı Ramazan Bayramını kapsayacak şekilde düzenlenmiş olan kampanya kapsamında,  4 çeşit tebrik kartlarının posta ücretleri de PTT tarafından karşılanacaktır. Bu kartlar vatandaşlara ücretsiz verilecek. Aynı zamanda vatandaşımızdan gönderici ücreti de alınmayacak. Ayrıca kampanyaya özel tebrik kartlarının üzerlerine alıcılarının ad-soyad ve açık adresleri müşteriler tarafından yazılamayacak olup, vatandaşlarımızın güvenlik güçlerimize hitaben mesajlarının bulunacak olması nedenleriyle, kabul esnasında müşterilerden tebrik kartı göndermek istedikleri il adının yazdırılması sağlanacaktır. Vatandaşımız göndermek istedikleri yerleri seçebilecek ve Ramazan Bayramı süresince tebrik kartı gönderecek” diye konuştu.

Ayık, tüm vatandaşları kampanyaya destek olmaya davet ettiğini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı Almalı, kampanyanın önemine dikkat çekerek, herkesi kampanyaya katılmaya davet etti.

AVBM

Etiketler: » »
Share
1414 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?