logo

PTT Teşkilatı Şavşat’ta Toplandı

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman Başkanlığında PTT Teşkilatı Şavşat’ta Toplandı

PTT Teşkilatının her ay rutin bir şekilde, gelir ve gider durum değerlendirmesi toplantıları devam ediyor.  Bu kapsamda 2017 yılı 1. 6 aylık döneme ait gelir ve gider durum değerlendirmesinin ele alındığı toplantı Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman Başkanlığında gerçekleşti.

Kocaman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Başmüdürlük İhtisas Birimi Müdürleri ile 8 adet Merkez Müdürünün katılımıyla Şavşat Merkezin de gerçekleştirildi.

PTT Başmüdürü Gönül Kocaman, Ünitelerince Posta, Kargo/Kurye, Pttbank ve Kişisel Pul Hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerinde 2017 yılı 1. 6 aylık dönem için hazırlanan merkez bazlı verileri tek tek değerlendirerek giderlerin azaltılması  ve buna paralel olaraktan da  gelirlerin arttırılması için başta Merkez Müdürleri olmak üzere işyerlerimizde görevli  tüm personelce müşteri memnuniyeti ilkesi ile  her bir personelin birer tanıtım pazarlama elemanı olarak piyasaya çıkarak  ayrıcalıklı PTT hizmetlerini kamuoyuna  en iyi şekilde tanıtılmasını istedi.

Sonrasında ise hizmet dallarının tüm yönleriyle ele alındığı çözüm ve öneriler bölümüne geçilerek toplantıya katılan İhtisas Birimi ve Merkez Müdürleriyle karşılıklı olarak bilgi alış verişinde bulunuldu.

Share
413 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?