logo

PTT, Kurban Bayramına Özel Tebrik Kartı Kampanyası Başlattı

PTT, Teşkilatlarınca kamuoyuna sunulan hizmetlerin vatandaşlar tarafından tanınırlık ve kullanırlılık oranının arttırılması amacıyla; özel gün ve bayramlarda hizmet içerikli çeşitli kampanyalar düzenlemek suretiyle tanıtım faaliyetlerini gerçekleştiriyor.

Tüm özel gün ve bayramlarda olduğu gibi 2018 yılı Kurban Bayramı için de “Tebrik Kartı Bizden, Göndermesi Sizden” konulu kampanya düzenlendiği, tebrik kartlarının posta ücreti müşteriden tahsil edilmek kaydıyla PTT İşyerlerinden ücretsiz temin edilebileceği belirtildi.

Artvin PTT Başmüdürlüğünce Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenmiş olan kampanyanın amacına ulaşması bakımından, Artvin PTT Başmüdürlüğü ve bağlı merkezlerince kamuoyuna yönelik olarak gerekli tanıtım faaliyetlerinin başlatıldığı, Kampanya dahilin de müşterilerine ücretsiz olarak dağıtılan tebrik kartlarının asil amacının hem mektup yazma alışkanlığının kaybolmaması, hem de başta gençlerimiz olmak üzere tüm halkımız tarafından Kurban Bayramının bir kaç cümle ile kutlanması olduğu belirtildi.

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman, hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm halkımızın Kurban Bayramını kutladığını belirtti.

Share
236 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?