logo

PTT Başmüdürü Kocaman’dan Kışla’ya Kişisel Pul Sürprizi

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman tarafından üzerinde kendi vesikalık resminin bulunduğu bir miktar kişisel pul, AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya takdim edildi.

Kocaman, “Oldukça zor bir coğrafya yapısına sahip ilimizin gelişmesine paralel olarak yaşam koşullarının iyileştirilmesi için göstermiş olduğu takdire şayan çalışmalarından dolayı, üzerinde kendi vesikalık resminin bulunduğu bir miktar Kişisel Pul, ilimiz AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya takdim ettik” dedi.

AK Parti Milletvekili D. İsrafil Kışla bu anlamlı, sürpriz hediyeden dolayı Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’a teşekkürlerini ileterek, tüm PTT çalışanlarına görevlerinde üstün başarılar diledi.

PTT A.Ş. tarafından hayata geçirilen kişisel pulun üstündeki resmin müşteriler tarafından belirlenmesi hakkında; “Kişisel Pulu ayrıcalıklı bir hizmet olarak göstermektedir. Basımı yaptırılan Kişisel Pul posta gönderilerinin üzerine posta ücreti karşılığı olarak yapıştırılabildiği gibi aynı zamanda gelecek nesillere aktarılmak üzere bir hatıra, anı olarakta saklanabilmekte olduğundan, PTT’nin Kişisel Pul hizmetine olan rağbet her geçen gün daha da artmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

Share
608 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?