logo

Prag Öncesi Başkan Kocatepe’ye Ziyaret

Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek – İçecek bölümünden 15 kız öğrenci 12 -25 Nisan 2015 tarihleri arasında Prag’ta Yiyecek – İçecek hizmet alanında eğitim alacaklar. 

Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a gitmeden önce Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ettiler.

Berat Hayriye Cömertoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinin koordinatörlüğünde hazırlanmış olan ERASMUS programı kapsamında hazırlanan “Nitelikli İş Gücümüze Avrupa Vizyonu” AB projesine ilimiz Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de proje ortağı olarak 15 kız öğrenci 12 -25 Nisan 2015 tarihleri arasında Prag’ta Yiyecek- İçecek hizmet alanında eğitim alacak. 

Proje kapsamında Prag’a gidecek öğrenciler, Okul Müdürü Orhan Sevim ve Projede öğrencilere Rehber öğretmen olarak görev alan Meral Gül ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek Prag’ta görecekleri eğitimin yanında kültürel etkileşimde bulunmalarını istedi. Öğrencilere başarılar dileyen Kocatepe, Artvin’i orada çok iyi temsil edilmesi gerektiğini belirterek hayırlı yolculuklar temennisin de bulundu.

Aynı proje kapsamında Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek – İçecek bölümü öğretmenleri ve okul müdürünün de aralarında bulunduğu 5 öğretmen 19 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında Prag’da girişimcilik eğitimi alacakları belirtildi.

Ziyaretin sonunda makamda, birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler: » » »
Share
713 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?