logo

Öztürk: “Yaşlılarımız Başımızın Tacıdır”

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Özcan Arslan Şavşat’ta yapımı tamamlanan Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi’ni ziyaret etti.

 

Kısa bir süre önce hayatını kaybeden hayırsever Naime Yılmaz’ın yapımını üstlendiği ve Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistemle misafirlerini kabul etmeye başlayan Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Özcan Arslan yerleşke müdürü ile bir süre sohbet etti. Sohbetin ardından yerleşkeye yeni yerleşen ilçemiz yaşlılarını tek tek ziyaret etti ve hatırlarını sordu.

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yaptığı açıklamada; “Öncelikle böylesine bir yerleşkenin yapılmasında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Özellikle de yakın zamanda hayatını kaybeden Naime Yılmaz’dan Allah razı olsun. Ülkemizde ilk kez ilçemizde uygulamaya geçen bu yeni sistemle yaşlılarımız daha çok rahat edeceklerdir. Yaşlılarımız başımızın tacıdır. Bu yerleşkede yaşlılarımızın daha rahat bir ortamda daha huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlayacak. Sayın müdürümüze ve çalışan tüm arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. İnşallah zaman buldukça sık sık ziyaret edip büyüklerimizle sohbetler edeceğiz” dedi.

Share
955 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?