logo

reklam

Özgür Bilgisayar Yeni Yerinde

Özgür Bilgisayar Cumhuriyet Caddesinde Müşterilerine Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Artvin’de 13 yıldır bilgisayar satış ve teknik servisi olarak hizmet veren Özgür Bilgisayar, yeni adresinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Daha öce Artvin Ziraat Bankası yanındaki Karahan Pasajı giriş katında hizmet veren Özgür Bilgisayar, Cumhuriyet Caddesi Varan İş Merkezi’ndeki yeni adresine taşındı. Özgür Bilgisayar,  Turkcell, Vodafone ana bayilerinin hemen yanındaki işyerinde müşterilerine ve kamu kurumlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Artvin’de ‘Bilgisayarınız Özgür mü?’, “ Teknolojiniz ve Bilgisayarınız Özgür Olsun!’ sloganlarıyla 13 yıldır Artvin’de bilişim sektöründe hizmet veren Özgür Bilgisayar, aynı zamanda Casper Artvin Ana Bayii. Özgür Bilgisayarda, bilgisayar satış ve teknik desteğinin yanı sıra güvenlik kamera sistemleri, network altyapısı kurulumu, projeli işlerde hizmet sağlayıcı şirketlere teknik destek hizmeti de veriyor.

Özgür Bilgisayarın sahibi Özgür Gümüş, hizmet anlayışını; “En son teknoloji ve en iyi teknik destek vermek.’ olarak özetledi. Gümüş, “ Çağımız bilgisayar ve teknoloji çağıdır.  Elektronik cihazların bakımı, programlanması uzmanlık ve ustalık gerektiren hizmetlere giriyor. Biz Özgür Bilgisayar olarak bu konuda en iyi hizmeti veriyoruz. Yeni adresimizde en iyi şekilde değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Her tür marka bilgisayarınızın tamiratı, program yüklemesi, format atma gibi hizmetlerimizle Artvin halkının yanındayız” dedi.

Bilgisayar konusunda bilgi ve teknik destek almak isteyenler Özgür Bilgisayar, Cumhuriyet Caddesi Varan İş Merkezi No:28/D ARTVİN adresinde veya 466 212 24 60 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Etiketler: » »
Share
1271 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?