logo

Özel İdare Spora Bir Başarı da Folklordan

Artvin İl Özel İdare Spor Kulübü başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

 

Artvin İl Özel İdare Spor Kulübü folklor ekibi geçtiğimiz günlerde Ordu’da düzenlenen folklor yarışmasında Yıldızlar Grup birincisi olarak Türkiye Şampiyonası’nın final yarışmalarına katılmayı hak kazandılar.

Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı Artvin İl Özel İdare Spor Kulübü folklor ekibine teşekkür ederek açıklamalarda bulundu. Genel Sekreter Orhan Yazıcı yaptığı açıklamada; “Kulübümüz spor dallarında bir bir başarılı olmaya başladı önce futbolda ardından satrançta.  Şimdi ise folklor ekibimiz Orduda yıldızlar grubunda birinci olmuştur ve Türkiye Şampiyonasına gitme hakkı kazanmıştır. Bu Yüzden bütün sporcularımı kutluyorum” dedi.

Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yazıcı konuşmasının devamında; “Yıllardır Artvin’de spora verdiğimiz katkı belli her sene spor dallarında başarılı olduk. Şimdide yeni kurduğumuz folklor ekibiyle başarıya doymuyoruz. Bu yüzden çok mutluyum bütün sporcularımı kutluyorum. Onlarla ne kadar gurur duysak azdır” şeklinde konuştu.

Artvin İl Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Yusuf Suat Sevinç; “Bu yıl İl Özel İdare Spor Yılı futbolda 3 satrançta 1 şampiyonluğumuzun ardından şimdide yeni kurduğumuz folklor ekibiyle başarıya koşuyoruz umarım. Bu başarıların ardı arkası gelecek. Gençlerimize spor da destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?