logo

Özel İdare Liderliğini Sürdürdü

U 17 Gençler futbol liginde Arhavi ilçe stadında oynanan maçta namağlup yoluna devam eden Artvin İl Özel İdare Spor, ikinci sıradaki rakibi Arhavi Gençlik Sporla 1-1 berabere kalarak 14 puanla liderliğini sürdürdü.

Maçtan sonra bir açıklama yapan Artvin İl Özel İdare Spor Teknik Direktörü Ahmet Külük; “oyuncularımın hepsi kutluyorum. Çok iyi bir mücadele ettik. Bu maç bizim için çok önemliydi. Şampiyon olmak istiyoruz. Bu yüzden bu maçta kesinlikle puan almalıydık, bunu da başardık. Bu maçtan üç puanla dönebilirdik ama verilmeyen iki penaltımız var. Maçın hakemi bu pozisyonları görmemiş olabilir. Sonuçta onlarda insan ama gerçekten bu kararlar maçı çok etkiledi. Umarım bundan sonra daha dikkatli olurlar diyen Külük son olarak oyuncularımı tebrik ediyorum biz U 17, U 16 ve U 15 kategorilerinde şampiyon olup gruplara gitmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Karşılaşmaların ardından puan tablosunda, Artvin İl Özel İdare Spor 14 puanla ilk sırada yer alırken Arhavi Gençlik Spor 13, Borçka Spor 11 puanla 3.sırada yer aldı.

Share
641 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?