logo

Özel İdare, Hopaspor Maçına Hazırlanıyor

Artvin Amatör Futbol Ligi’nde Cumartesi günü Artvin Şehir Stadında oynanacak Artvin İl Özel İdare Spor ile Hopaspor arasında oynanacak maçın hazırlıklarına özel idare spor takımı ara vermeden devam ediyor.

 

Artvin İl Özel İdare Spor takımın da eksik ya da cezalı futbolcuların olmaması takım teknik direktörlerin yüzünü güldürdü. Akşam saat 17.00’da başlayan idmana bütün futbolcular katılırken kısa alanda pas çalışmasının ardından futbolcular çift kale maçla devam etti. Takım kaptanı Oktay Güngör; ‘’ Hafta sonu oynayacağımız Hopaspor maçı bizim için çok önemli bu maçı mutlaka kazanmalıyız eğer kazanırsak Hopaspor’la aynı puanda olacağız ve bizim için ayrı bir önemi var‘’ dedi. Artvin İl Özel İdare Spor Teknik Direktörü Ahmet Külünk; ‘’Şuan da takımım çok iyi hava yakaladı iki hafta da 8 gol attık ve 6 puan aldık bir süre içerisin de giden şansızlığımızı kırdık ve son iki hafta çok şey değişti oyuncularımın kendilerine güveni geldi. Artık hafta sonu Hopa Spor maçını düşünüyoruz her şeyden önce hafta sonu oynayacağımız maçta öncelikle dostluk kazansınsın ardından kim hak ederse o takım kazansın” dedi.

Teknik Direktör Küllük konuşmasının devamında; “şuan da 9 puanla 3’cü sıradayız hafta sonu kazanırsak çok büyük avantaj yakalayacağız mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Oyuncularım bu maçın bilincinde ve idmanlarda istekli olmaları beni çok mutlu ediyor. Son olarak Artvin halkını hafta sonu İskebe stadında oynanacak maça bekliyoruz takımlarına sahip çıkacaklar sonsun inanıyorum‘’ şeklinde konuştu.

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?