logo

Özel Eğitim Öğrencilerine Uçurtma Şenliği

AK Parti Artvin İl Kadın Kolları Özel Eğitim Öğrencilerine Yönelik Uçurtma Şenliği Düzenledi.

Ak Parti Artvin Kadın Kolları, sosyal projeler kapsamında Çoruh Özel Eğitim Merkezi Eğitim Merkezi ve Gazi İlkokulu özel eğitim öğrencilerine yönelik uçurtma şenliği etkinliği gerçekleştirdi.

Kafkasör Yaylası Artvin Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen etkinliğe Artvin Belediye Başkanı vekili Erkan Yazan, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri,  Milli Eğitim Şube Müdürü Ebru Saygın, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi Hanımefendi Hacer Kocatepe ve Ak Parti Kadın Kolları yönetimi katıldı.

Öğrenci, öğretmenler ve veliler ile birlikte yapılan etkinlik kapsamında sabah kahvaltısının ardından ücretsiz dağıtılan uçurtmalar gökyüzüne bırakıldı. Etkinlikte özel eğitim alan öğrencilerle birebir ilgilenilirken çocukların mutluluğu yüzlerinden okundu.

Oldukça eğlenceli geçen, engelli öğrencilerin doyasıya eğlendiği programda etkinliği düzenleyen Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri,  parti olarak her zaman sosyal sorumluluk projeleri içinde yer aldıklarını söyledi. Güneri, “Yine bir sosyal sorumluluk projesinde farkında lığımızı fark ettirmek için Teşkilat olarak bu etkinliğimizi gerçekleştirdik. Halkın büyük teveccühünü alan, ilk kez yapılan etkinliğimizin benzerleri gelecek dönemde de devam ettirilip gelenekselleştirileceğini bildirir, emeği geçen herkese, katılan tüm çocuklar ve ailelerine teşekkürü borç biliriz. Her şey çocuklarımızı mutlu etmek için. Unutmayalım ki her çocuk özeldir ve farklıdır” dedi.

AK Parti Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu anlamlı etkinlik için teşkilat yönetimine teşekkür eden Belediye Başkan vekili Erkan Yazan,  “Böyle bir etkinlikte bulunmanın ve her biri özel olan çocuklarımızla birlikte olmanın sevinç içerisindeyim. Ayrıca bu yıl mezun olacak öğrencilere de hayatlarında başarılar diliyorum. Tekrar hepiniz hoş geldiniz, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından etkinliğe katılan çocuklar şiirler, şarkılar söyleyerek dans ettiler. Mezun olan öğrenciler için kep töreni düzenlenip uçurtma şöleniyle etkinlik sonlandırıldı.

Etiketler: » » » » » »
Share
1167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?