logo

Özel Eğitim Öğrencileri Karne Heyecanı Yaşadı

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ebru Saygın, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle evinde öğrenim gören 7 Mart İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Uğur Cem Altun’u evinde ziyaret ettiler.

Öğrencinin sınıf öğretmeni Gülcan Yelkenci, sağlık sorunu nedeniyle okula devam edemeyen öğrencisinin sınıf öğretmeni Habip Avcı ve İngilizce Öğretmeni Dilara Yavuzdemir ile birlikte haftada 12 saat ders gördüğünü ifade etti. 2015-2016 eğitim öğretim yılını evinde başarıyla tamamlayan öğrenciye karnesi ve Teşekkür Belgesiyle birlikte hediye veren İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Okul Müdürü Önder Tekin’e, öğretmenlerine ve öğrencinin ailesine gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür etti. Öğrenciye sağlık ve başarı dolu bir yaşam dileklerinde bulundu.

Çoruh Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi ile Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencilerine, okul bahçesinde 2015-2016 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. Törene İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ebru Saygın, Okul Müdürü Uğur Yıldırım, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı. Karnelerini almanın sevincini yaşayan öğrenciler aynı zamanda okuldan mezun oldukları için duygulu anlar yaşadılar. Öğrencilere mezuniyet belgeleriyle birlikte hediyeler verildi.

Öğrencilerin okudukları şiirler ve oratoryo gösterisi ile tören sona erdi.

Etiketler: »
Share
818 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?