logo

Özel Çoruh Sürücü Kursu Yeni Araçlarıyla Hizmete Devam Ediyor

1991 yılında Artvin İlinin Hopa İlçesinde Mustafa Varelci tarafından hizmete açılan kurs 2004 yılında hizmetine Artvin Merkez’de devam etti. “Sizi Belge Almaya Değil Sürücü Olmaya Davet Ediyoruz’’ sloganı ile yola çıkan ve birçok sürücü adayına eğitim veren kurum şimdi de bu engin tecrübesine yeni araçlar ekledi.

Tüm araçlarını 2015 model olarak yenileyen kuruluş 4 taksi ve bir otobüsle şimdi daha teknolojik ve yeni bir eğitim amaçlamakta. Günümüz koşullarına uygun araç standartlarını yakalayarak vatandaşlara da bu koşullarda eğitim verecek olmanın sevincini yaşamakta. Kuruluş bu yeni araçlarla kazasız belasız bir eğitim dönemini başlamak amacıyla yeni araçları için kurban keserek bağışta bulundu.

Deneyimli iki trafik öğretmeni iki ilk yardım öğretmeni, iki makine mühendisi, tecrübeli direksiyon usta öğreticileri, donanımlı derslikleri ile hizmette ve eğitimde yeni ve dinamik boyutları deneyimle birleştirme hedefinde olan kurs öğrencilerini beklemekte.

Özel Çoruh Sürücü Kursu kurucusu Mustafa Varelci yaptığı işin en iyisini yapmayı kendine ilke edindiğini belirterek; “Haksız rekabetin önüne geçilmesi, eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve sürücü adaylarına eksiksiz eğitim verilebilmesi için; bu felsefe ile yola devam ediyorum” dedi.

Her ayın 1’i ile 10’u tarihleri arasında yeni dönemler açarak kursiyer kayıtları yapmakta. Öğrencilere özel indirimler yapan Özel Çoruh sürücü kursu önümüzdeki aylarda sürücü adaylarına çeşitli kampanyalar, cazip fırsatlar yapılacağını da sözlerine ekledi.

Etiketler: »
Share
2319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?