logo

Osmanlı Kahvecisi Hizmete Girdi

Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi Artvin Şubesi, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin katıldığı açılış töreniyle hizmete girdi.

Çayağzı Mahallesinde hizmet verecek olan Osmanlı Kahvecisi açılış programına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Osmanlı Kahvecisi İşletme müdürü Nihat Tali, İşletme mülkiyet sahibi Celal Öztürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Mehmet Kocatepe, Artvin’in çok leziz ve özel bir mekan kazandığını söyleyerek Artvin’in her alanda güzelleşmeye ve kazanmaya devam ettiğini söyledi.

Kocatepe, “2 buçuk yıl içerisinde yaklaşık 250 işletme şehrimize kazandırdık. Bugün de burada her şeyiyle dört dörtlük enfes bir mekanın açılışını gerçekleştireceğiz. Böyle bir mekanı şehrimize kazandıran, emeği geçen İşletme müdürü Nihat beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Mekanın şehrimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesimiyle açılış gerçekleştirildi. Açılışın ardından Başkan Kocatepe ve İşletme Müdürü Nihat Tali mekanı gezerek misafirlerle tek tek ilgilendiler.

Clark Çifti Artvin’e Hayran Kaldı

Dean Leslie Clark ve eşi Dean Debbie Clark (Avusturyalı) turistler gezi için geldikleri Artvin’e ve açılışına şahit oldukları Osmanlı Kahvecisi mekanına hayran kaldıklarını söylediler. Clark çifti Başkan Kocatepe ile bir süre sohbet edip, Artvin’de karşılaştıkları güzellikler karşısında ki hayranlıklarını dile getirdiler.

Etiketler:
Share
1896 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?