logo

Orman Bölge Müdür’ü Gurbetoğlu Yeni Görevine Başladı

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten M.Sedat Ecevit’in yerine atanan Orman Bölge Müdür’ü  Selim Gurbetoğlu 11 Mayıs Çarşamba günü yeni görevine başladı.

Artvin’in  Profesyonel Futbol Oynamış İlk Müdürü

Yeni Orman Bölge Müdürü Gurbetoğlu’nun özgeçmişini araştırdığımızda 11 yıl amatör Futbol, 9 yıl da profesyonel olmak üzere çeşitli kulüplerde futbol oynadığı bilgisine ulaştık. Gurbetoğlu ayrıca, B Lisans futbol antrenör diplomasına sahip.

Artvin Orman Genel Müdürlüğümüzün 29 Nisan 2016 tarih ve 2314 Sayılı Olurları ile Artvin Orman Bölge Müdürü olarak ataması yapılan Selim Gurbetoğlu İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcısı görevinden Artvin Orman Bölge Müdürü olarak atandı.

Selim Gurbetoğlu Kimdir?

13 Nisan 1966 Trabzon Of doğumlu olan  Artvin Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu ilk, orta ve lise eğitimini Trabzon ilinde tamamladı. Daha sonra 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Lisans eğitimini,1996 yılında Ormancılık Politikası kürsüsünde Yüksek lisans eğitimini tamamladı. Gerek lise eğitimi gerekse üniversite eğitimi sırasında 11 yıl amatör,9 yıl da profesyonel olmak üzere çeşitli kulüplerde futbol oynadı. “B” lisans futbol antrenör diplomasına sahip.

Gurbetoğlu 1993 yılı Aralık ayında Etüt Planlama Şube Müdürlüğü’nde göreve başladı, yaklaşık 3,5 yıl bu görevde bulunduktan sonra 3 yıl Şile Orman İşletme Müdürlüğü, Yeşilvadi Şefliği, 1,5 yıl İstanbul Orman İşletme Müdürlüğü Fenertepe Orman İşletme Şefliği, 1,5 yıl İstanbul Orman İşletme Müdürlüğü Kadastro Mülkiyet Şefliği, 2 yıl Şile Orman İşletme Müdür Yardımcılığı, 6,5 yıl İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürlüğü görevinin ardından 2011 Eylül itibarı ile İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini ifa eden Selim Gurbetoğlu 11 Mayıs 2016 tarihi itibarı ile Artvin Orman Bölge Müdürü olarak göreve başladı.

Selim Gurbetoğlu evli  ve 3 çocuk babası.

Share
1198 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?