logo

Ogün Erdem,  Artvin Ülkü Ocakları Başkanı Oldu

Uzun bir süredir Artvin Ülkü Ocakları görevini sürdüren İrfan Kuzu, yerini Ogün Erdem’e bıraktı.

Artvin Ülkü Ocağı İl Başkanlığında görev değişikliği. Bir süreden Artvin Ülkü Ocakları başkanı olarak hizmet veren İrfan Kuzu, görevini başka genç bir isme bıraktı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un onayı ile Ogün Erdem Artvin Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olarak görev yapacak.

Erdem yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Değerli dava arkadaşlarım. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin takdir ve teveccühleriyle Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bu süreçte desteğini asla esirgemeyen ve bu kutlu vazifeye bizleri layık gören Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’a şükranlarımı sunuyorum.

Türkiye’nin hak ve menfaatlerine zarar verdirmemek hepimiz ve tüm vatan sevdalıları için zorunludur.

Biz bu tarihi görevi; ihmale, inkara ve üşenmeye bir an olsun prim vermeden sonuna kadar üstlenmekten vazgeçmeyeceğiz Ülkemizin elini zayıflatacak her müdahalenin karşısında biz varız.

İhanetin alevlerini körükleyen tüm çevrelerin, tüm bedhahların, tüm yıldırıcı hamlelerin karşısında biz duracağız. Açık ya da üstü kapalı tüm şirret senaryolara göğsümüzü gereceğiz. Türk milletine tarihten gelen hınç ve garezle tuzak kuran, akıllarınca misilleme yapan mihraklara imanımızla ve ülkülerimizle direneceğiz. Türk Milletinin geleceğinin teminatı olan Türk Gençliğinin uyuşturucu belasından uzak tutmak için elimizden ne gelirse yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın Güçlü Türkiye’nin ancak temiz bir gençlikle oluşabileceğini ifade ediyoruz.  Bu vesileyle Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Bey’e, Türk gençliğinin kılavuzu Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’e, bugüne kadar başarılı çalışmalar yürüten İrfan Kuzu Bey ve yönetimine, tüm dava arkadaşlarıma ve yiğit hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.”

Share
1420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?