logo

NO 1 Kahve Evi Hizmete Girdi

Artvin’de NO 1 Kahve Evi Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve çok sayıda katılımcı eşliğinde hizmete girdi.

Artvin’de NO 1 Kahve evi hizmete girdi. İnönü caddesi üzerinde bulunan kahve evinin açılışına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan,  Aydemir Akköy, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Vekili Fatma Öztürk ve İl Yönetimi, CHP Eski İl Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Çarşı Mahallesi Muhtarı Sezair Şahin, İşletme Sahipleri Süleyman ve Emrah Yıldırım ve çok sayıda davetli katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Artvin’de açılışta yaptığı konuşmada iş sıkıntısının olmadığın iş beğenme hastalığın olduğunu ifade ederek, bu işletmeler hep yeni istihdam demek dedi. Başkan Kocatepe, “Dinlengah’ı herkes bilir fakat yeni konseptiyle ailesiyle gelip dinlenebileceği içkisiz şehre gelip şehri seyredebileceği bir mekanlar oluşmuş. Bu nezih mekan için Süleyman ve Emrah kardeşimize teşekkür ediyorum dedi. Başından beri takip ediyoruz bizim yönlendirmemizle güzel bir ortam oluşmuş kendilerine tekrardan teşekkürlerimiz sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Ardından başkan Kocatepe, Çarşı Mahallesi Muhtarı Sezair Şahin ve İşletme sahipleri Süleyman ve Emrah Yıldırım açılış kurdelesini kestiler.Daha sonra Başkan Kocatepe ve Davetliler iletmeyi gezdiler.

Artvin’de uzun yıllardır esnaflık yapan Süleyman ve Emrah Yıldırım Kardeşler Artvin’in ve Karadeniz’in nadir mekanlarında birini Artvin’e kazandırdı.

Oldukça modern bir şekilde dizayn etilmiş mekan 350 metrekare alana sahip. Mekandaayrıca 110 metre karesi acık alan olarak tasarlanmış. Dünya mutfağının bir birinden farklı lezzetlerini Artvin halkıyla buluşturan mekanın şefi ise Meşhur Rizeli aşçı Serkan Topalbir diğer ismiyle şef Serkan, 10 yılı aşkın bir birinden önemli mekanların aşçılığın yapan Şef Serkan, bundan sonra hünerlerini Artvin halkıyla buluşturuyor.

İşetmeni ismi adres olarak İnönü caddesi 1 No’da bulunduğu için mekan sahipleri işletmenin ismini NO1 olarakkoymuşlar. Bu bağlamda NO1 olarak isimlendiren işletmenin isim hakkı için başvurular yapılarak oyan bekleniyor. Büyümeyi hesaplanan işletmede ilçeler ve diğer illere NO1 isminin verilmesi planlanıyor.

Mekanın işletme sahipleri kendilerini şu şekilde tanımlıyor,” Biz geçmişimizden gelen tecrübe, dinamik ve fikre açık ekibiyle yolaçıkan NO1 kahve Evi kahvenin eşsiz lezzetini dünya mutfağıyla bütünleştirip bir fincan kahvenin iki dost arsındaki, sıcak sohbeti iki gönül birleşmesindeki o tuzlu gülümsemesi laf olsun torba dolsun daki kahve falları sabahın ilk ışıklarındaki güne merhabaları. Yoğun iş günden sonraki yorgunlukları ve en önemlisi 40 yıllık harta vesile bu değerli kapımızı çalan misafir odaklı ilkesiyle yaklaşıp kahve kültürünü farklı boyutta size sunmayı farklı kültürlerin yiyecek içecek konseptiyle öncü olmayı planlan NO1 kahve evi ailesi olarak bir fincan kahvenin lezzeti bizde hatırı sizde kalsınözüyle değerli misafirlerimizin ağırlamaktan guru duyarız”

Share
3768 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?