logo

Nanna Pastanesi’nden 10 Temmuz Hukukçular Günü Sürprizi

Artvin’in alanında yerli marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nanna Pastanesi’nden Artvin Barosu’nu 10 Temmuz Hukukçular Günü Sürpriz pastası. Yerlinin de yerlisi olarak yola çıkan ‘Nanna Pastanesi’ ilimizde adını duyurmak, Artvin’in ve Artvinlinin yanında olmak için her alanda sosyal faaliyetlerine devam ediyor.

Nanna Pastanesi çalışanları son olarak da 10 Temmuz Dünya Hukukçular Günü münasebeti nedeniyle Artvin Baro Başkanı Avukat Ali Uğur Çağal ve Baro Üyelerini Baro’nun sosyal tesislerinde ziyaret ederek hukukçuların bu anlamlı günlerinde bir özel pasta ile birlikte jest yaptı. Ziyaretlerinden dolayı Nanna Pastanesi sorumlusu Selim Pirinç’e memnuniyet ve teşekkürlerini ileten Artvin Barosu Başkanı Ali Uğur Çağal, bu nazik düşüncelerinden dolayı üyelerinin önünde Artvin Şube Müdürü Selim Pirinç’e teşekkür ederek, ticari hayatında Nanna Pastanesi’ne teşekkür etti.

Selim Pirinç ise kısa konuşmasında; “Bizim bir hayalimiz ve hedefimiz var. Artvin’in bu sektördeki yükselen markası olmak istiyoruz. Önce sağlık sözünden yola çıkarak bütün ürünlerimizin doğal ve katkısız üretildiğini belirtmek istiyorum. Her zaman Artvin’in ve Artvinlinin böyle özel günlerinde yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tüm hukukçularımızın ve özelde de ilimizdeki hukukçuların 10 Temmuz Dünya Hukukçular Günü’nü tebrik ederek, mesleklerinde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi. Ziyaret pasta ikramı ile son buldu.

Share
147 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?