logo

Müsteşar Yazıcı’ya Köylülerinden Sürpriz Ziyaret

Artvin’in Yusufeli ilçesi Tekkale Köyü’nde doğan ve hayatının bir bölümünü bu köyde geçiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcı’ya köyünden sürpriz ziyaret.

Yusufeli Tekkale Köyü sakinlerinden Adem Demirkıran, Aydın Demirkıran, İlhan Hacıoğlu, Mustafa Yazıcı, Mahmut Yazıcı, Mehmet Tunç, Memiş Koruk, Fetih Güçlü, Bilgihan Taşçı, Hacı Kerim Hacıoğlu ve Alper Hacıoğlu Ankara’ya giderek Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcıyı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yazıcı, Tekkale köyü sakinleri Nusret Yazıcı’ya köylerinden selam getirdiklerini ifade ederek kendisinden gurur duyduklarını söylediler. Yazıcı ise bu sürpriz ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade ederek köylüleriyle uzun uzun sohbet etti.

Ziyaretin artından Tekkale Köyü sakinleri, AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla’yı ve Konya Milletvekili Halil Etyemez, İstanbul Milletvekili Hüseyin Burge ve danışmanı Mustafa Yıkılmaz’ı da ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin ardından Tekkale Köyü sakinleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcı’nın iftar programına katılarak ilden ayrıldılar.

Etiketler:
Share
1216 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?