logo

Murgul’u Yasa Boğan İş Kazası!

İş Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Mehmet Kalyoncu son yolculuğuna uğurlandı.

Murgul’a bağlı Petek Köy’ü sakinlerinden Hikmet Kalyoncu’nun oğlu Murat Kalyoncu’nun kardeşi Mustafa Kalyoncu’nun abisi Mehmet Kalyoncu’nun cenazesi Murgul Merkez Camii’inde kılınan namaz sonrası Petek Köyü’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

Yine İş Kazası, Yine Can Kaybı

Edinilen bilgiye göre, Murgul’da Etibakır A.S’de çalışan Mehmet Kalyoncu, 28 Aralık Cuma günü, Kabaca bölgesinde elektrik direğinde çalışırken akıma kapıldı.

Olay yerinde hayatını kaybeden Kalyoncu’yu Murgul Belediyesi İtfaiye aracı yardımıyla indirildi. Otopsi için Trabzon’a gönderildiği belirtilen Kalyoncu’nun elektriğe nasıl çarpıldığı ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı belirtildi.

Genç yaşta iş kazası sonucu hayatını kaybeden Murgul’un sevilen gençlerinden biri olan Mehmet Kalyoncu’nun yakınları büyük bir üzüntü yaşarken, Murgul genç bir insanını daha iş kazasında kaybetmenin şokunu yaşadı.

Mehmet Kalyoncu’nun daha önce elektrik şirketinde çalıştığı, oradaki işleri sona erince Eti Bakır’da işe başladığı belirtildi. Kalyoncu evli ve 2 çocuk babasıydı.

Bizde gazetemiz çalışanları olarak merhuma Allah’tan rahmet. Ailesi, dost ve akrabalarına ise baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.

Share
754 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?