logo

Murgul´da Okul İnşaatları Hızla Devam Ediyor

Murgul İlçesinde yapımı devam okulların inşaatları hızla devam ediyor.

 

Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gülsuyu daha sonra yapımı tamamlanan Murgul Anaokulu Binasını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Cengiz İnşaat tarafından yapımı devam eden Murgul İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi binası 16 derslik olarak inşa ediliyor. İnşaat alanlarını yerinde incelemek üzere Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gülsuyu ve Şube Müdürü Yusuf Bülbül ziyarette bulunarak yetkilerle görüştü. Cengiz İnşaat tarafından yapımı devam eden Murgul İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi binası 16 derslik olarak inşa ediliyor.  Binanın inşaatı büyük ölçüde tamamlandı ve çatı inşaatı devam ediyor.

Mimari tarzı ile büyük beğeni toplayan okul binası bu yıl tamamlanarak 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Eğitim Öğretime açılması planlanıyor. Murgul ortaokulu 16 derslikli olarak üç kat şeklinde inşaa ediliyor. Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gülsuyu ve Şube Müdürü Yusuf Bülbül’den edinilen bilgilere göre, inşaatın kısa zamanda tamamlanarak 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Öğretime açılacağı belirtildi.  Binanın büyük ölçüde tamamlandığını ve en kısa zamanda eğitim öğretime açılacağını söyleyen Gülsuyu, okul İnşaatlarının tamamlanmasıyla birlikte bina sorunun kalmayacağını ve öğrencilerin daha modern binalarda eğitim öğretim görebilme imkanına kavuşacaklarını söyledi.

Share
813 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?