logo

Murgul Hükümet Konağı Bir Yıl İçinde Tamamlanacak

Murgul Kent Meydanı Projesine entegre bir şekilde yapılması düşünülen Hükümet Konağı için ihale sürecine girildi.

Murgul Kent Meydanı Projesine entegre bir şekilde yapılması düşünülen Hükümet Konağı için ihale sürecine girildi.
Murgul ilçesine yeni bir çehre kazandıracak olan projenin, bu yıl Eylül ayında Yapılacak olan ihalenin ardından  1 yıl içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

Murgul Kaymakamlığı tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Projemizin ihale aşamasına gelmesinde çok büyük emekleri olan Sayın Valimiz Muhterem İnce´ye, Sayın Milletvekilimiz İsrafil Kışla ‘ya, Belediye Başkanımız Hasan Çavuş´a, İl Genel Meclis Başkanımız Hasan Dilberoğlu´na, AK Parti İlçe Başkanı Sami Gülsuyuna ve projemizin hayata geçmesinde emeği olan herkese sonsuz teşekkürler” ifadelerine yer verildi.

Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş yaptığı açıklamada; “Kent Meydanı kapsamında ilçemizde yapılacak olan Hükümet Konağı projesine ait ihale ilan metni aşağıda sunulmuştur. İlçemizin çehresini değiştirecek olan Kent Meydanı projesinin hayata geçirilmesinde çok büyük emekleri olan Milletvekilimiz Sayın Dr. İsrafil Kışla´ya, İlçe Başkanımız Sayın Sami Gülsuyu´na, İlçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin Çam´a, sonsuz teşekkürlerimizi sunar bu projenin  de ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diler, daha güzel daha yaşanabilir bir Murgul için çıktığımız bu yolda bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

Hükümet konağının tamamlanması ile birlikte hem ilçede kamu kurum ve kuruluşlarının dağınıklığı önlenmiş olacak hem de ilçeye yeni bir çehre kazandırılacak. Projenin tamamlanmasının ardından ilçede yeni bir meydan düzenlenmesi yapılarak ilçenin modern bir ilçe konumuna kavuşması hedefleniyor.

Share
830 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?