logo

Murgul 3. Off-Road Yarışları Başlıyor!

Damar Köyü 3. Off-road Yarışlarına 28-29 Temmuz Tarihleri Arasında Ev Sahipliği Yapacak!

 

Murgul Off-Road Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Murgul Off- Road yarışları 28-29 Temmuz tarihleri arasında Murgul’a bağlı Damar Köyü’nde gerçekleşecek.

Murgul ilçesinde 2015 yılından beri düzenlenen bu yıl ise üçüncüsü düzenlenecek olan Off-Road yarışları Murgul İlçe merkezine 14 kilometre uzaklıktaki Damar Köyü festival alanında özel olarak hazırlanan zorlu parkurda 28-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Murgul Kaymakamlığı, Murgul Belediyesi, Murgul Off-Road ve Dağcılık Kulübü, Damar Köyü Muhtarlığı ve sponsorların katkılarıyla gerçekleştirilen yarışlara tüm halkı davet eden Damar Köyü Muhtarı Mehmet Arslan, 28 Temmuz Cumartesi akşamı ise yöresel sanatçıların Damar Köyü’nde ( festival alanında )halka konser vereceğini belirtti.

Çeşitlik etkinliklerin yer alacağını da ifade eden Muhtar Arslan vatandaşların unutulmayacak anlar yaşayacağını bu yılda diğer seneler de olduğu gibi nefes kesen Off-Road yarışları için özel parkurlar oluşturduklarını ve vatandaşların yarışları izlemeleri için de özel oturma bölümleri yaptıklarını söyledi.

Arslan açıklamasının devamında; “Bizlerin en büyük amacı köyümüzde böylesine sportif faaliyetlerin sürekliliğini sağlamak. Spor severleri burada en iyi şekilde ağırlamak. Ben her yıl elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Off-Road severleri yarın yapılacak olan yarışlara davet ediyorum. Bu yılda yarışların unutulmayacak anlara sahne olacağını düşünüyorum ve tüm halkımızı yarışlara davet ediyorum” diye konuştu.

Arslan açıklamasının sonunda yarışlara katılacak olan tüm yarışmacılara başarılar diledi.

Share
720 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?