logo

Müjde, Artık ATM Temizlik Var

İsrafil Büyük: ATM Temizlik’de her derde derman çözümler bulunuyor

Artvin’de sektöründe bir çok yeniliklere imza atmış İsrafil Büyük’ten Artvin’de en çok eksikliği hissedilen alanda profesyonel çözümlere dayalı bir ilk daha geldi. Daha önceki firması olan AGM Güvenlik ile sektöre damga vuran ve emin adımlarla da sektöründe adından söz ettirmeyi başaran İsrafil Büyük şimdi de Temizlik sektöründe.

Yeni kurulan ATM Temizlik firması ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapan İsrafil Büyük’ün yeni şirketi, “Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti” diyerek müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmek için temizlik sektöründe tamamen profesyonel temizlik kadrosuyla birlikte sektöre damga vurmaya hazırlanıyor.

ATM Temizlik’de birçok konuda profesyonel çözümler geliyor

ATM Temizlik sektöre hızlı giriş yapıyor. “Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir” diyerek yola çıkan şirket temizlik sektöründe sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışı ilimize kazandırmak için yola çıktı. Müşterilerine ev ve işyeri temizliği alanında profesyonel temizlik ekibi ile hizmet verecek olan ATM Temizlik, Yüksek Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile sağlamayı hedefliyor.

Kalifiye Personel Farkını Yaşayın

“Ev ve işyerlerinin büyüklüğüne ve zamanına göre 1-4 personel, temizlik hizmeti için görevlendirilir. Eğitimleri firmamız tarafından verilmiş, bütün uygulamaları, detaylarıyla bilincinde olan personelimiz, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmaktadır” diyerek sektöre profesyonel temizlikçi anlayışını getiren ATM Temizlik müşterilerine “Tam kalifiye personel farkını sizde yaşayın” diyerek Yüksek Kaliteye Şaşırtan Fiyatlar sunuyor. Profesyonel ekipman desteği, AB standartlarına uygun, yüksek kalite temizlik kimyasalları, Tam donanımlı ve eğitimli personel hizmeti sunan ATM Temizlik, ev ve işyerlerinde temizlik işini tam bir profesyonel mantıkta yapılması gereken bir iş olarak görerek bu anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor. Profesyonel hijyen personelleri il bakışta yüksek maliyette olduğu düşünülebilir.  Fakat ATM Temizlik fiyatlarına, rekabet ve tekel mantığı yürütmeden sektördeki rakipleri ile eşdeğer tutma çabasında. Verdiği hizmetlerle ATM Temizlik, düşük firma kazancı ve yüksek kalite ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Malzemeli ve malzemesiz seçeneklerle, gelişim altyapı ve mükemmel organizasyon faaliyetleriyle ATM Temizlik kalite seviyesini üst plana çıkartmayı amaçlıyor.

Zor sorunlara profesyonel çözümler

ATM Temizlik sadece ev ve işyeri temizlik işinde profesyonel çözümler sunmuyor. Sektörün dışında Artvin’de eksikliği hissedilen bebek bakıcılığı, hasta yaşlı bakıcılığı, kaba inşaat temizliği, boya-badana tüm tamir işlerinde de profesyonel kadrolarla profesyonel çözümler sunuyor. Sizde eğer ATM Temizlik ile birlikte zor sorunlarınıza profesyonel çözümler arıyorsanız artık bir telefonla arzuladığınız çözümlerinizi bulabileceksiniz. Çarşı Mah. Halkevi cad. Tunç Apt. Artvin adresine bizzat başvurabilir yada 0466 212 1224 nolu işyeri, 0532 157 7986 nolu cep telefonunda sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

ATM Temizlik Eşyalı Ev Temizliğinde neler yapıyor?

Üniformalı bayan personel belirlediğiniz vakitte adresinize servis ile bırakılıyor. 1 Personel ile “ Mutfak ve Banyonun tam detaylı temizliği, zeminin buharla veya temizlik ürünleriyle tam temizliği, halı ve koltukların buharla temizliği, camların ve kaplamasının ( pimapen, ahşap, demir vb yüzey) temizliği, detaylı toz alımı, aydınlatma armatürlerinin temizliği, kapıların temizliği, koltuk ve halı temizliği (opsiyonel)” hizmetleri üstelik sunulacak. Üstelik bütün bu hizmetler 150 TL karşılığında müşterilere sağlanmış olacak.

2 personel ile yapılacak işlemler ise “ 1 Personel ile sunulan hizmetlerin yanı sıra, mutfak raflarının komple indirilmesi, vitrin vb kalabalık ünitelerin içlerinin boşaltılıp temizlenmesi, çok parçalı kristal avize temizliği, perde yıkama ve asma, çamaşır yıkama ve asma, çamaşır, nevresim yıkama ve ütüleme işlemi, duvarların özel deterjanla temizliği” hizmetleri üstelik sadece 250 TL karşılığında sunulacak. Bu hizmetlerin yanı sıra isteyen müşterilere yüzeylerin ilk günkü görünümüne kavuşturulması ( fayans, kalebodur, mermer, derz temizliği vb) hizmetleri de sunulabilecek.

İsrafil Büyük: Profesyonel hizmet profesyonel kadro ile olur

Artvin’de birçok yeniliklere imza attıktan sonra şimdi de profesyonel ekip anlayışı ile temizlik sektörüne giren İsrafil Büyük, yaptığı açıklamada Artvin’in ihtiyacı olan alanlarda yatırım yapmayı sürdürdüklerini söyledi. ATM Temizlik ile Artvin’de ihtiyaç duyulan bir çok alanda profesyonel bir ekip kurarak ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade eden Büyük, yeni işyerlerinin AGM Güvenlik firmasının hemen yanı başında bulunduğunu hatırlatarak hangi alanlarda nasıl bir hizmet sunacaklarını merak eden Artvin halkını yeni işyerine beklediğini belirtti.

Etiketler: » » » »
Share
5498 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?