logo

Muharrem İnce 29 Mayıs Salı Günü Borçka’ya Geliyor

Artvin’i İnce heyecanı sarmış durumda. 29 Mayıs 2018 Salı Günü (Bugün) Artvin Miting’ine gelecek olan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Artvin Mitingini ilk meslek hayatına başladığı Borçka’da yapma kararı almıştı.

Borçkalılar İnce’ye fahri Hemşehriliği öğretmenliğe başladığı 1980’li yıllarda vermiş. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’de Borçka’nın kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu, bu nedenle bütün Artvinlileri Borçka’da buluşturmayı uygun gördüğünü belirterek, mitingin Borçka’da yapılacağını söyledi. Bunun üzerine CHP İl ve İlçe Örgütleri hazırlıklarına başlamış ve yoğun hazırlıklar sonrasında artık hazırlıklar tamam ve Artvin Muharrem İnce’nin mitingini bekliyor.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muharrem İnce, Artvin mitingini Borçka’da yapacak olmasından Borçkalılar büyük bir mutluluk duyarken, Artvin genelinde ise İnce’ye Borçka’daki miting alanının yetmeyeceği uyarısı yapılıyor. Sosyal medyadan bunun için bir önlem alınıp alınmadığını soran vatandaşlar, ”Borçka’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı Muharrem İnce Mitingi muhteşem geçeceği kesin. Türkiye genelinde yaptığı mitinglerde 10 binler, yüzbinler katılıyor. Borçka tarihinin en kalabalık mitingine hazır olsun. Ara sokaklar da araçlar kaldırılsın. Bu mitingi insanlar meydana sığamayacağı için sadece kamera ile çekemezsiniz. Dron çekimi de gerekebilir. CHP İl ve İlçe Örgütleri şimdiden drone çekimleri için de hazırlık yapsın ” şeklinde duygularını dile getiriyor.

Bugün Borçka’da 24 Haziran Sonrası Cumhurbaşkanını Ağırlayacağız

CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin mitingi için hazırlıkların tamamlandığını, 29 Mayıs 2018 Salı gününü (bugünü) beklediklerini söyledi. Borçkalı vatandaşlar ise Mitingin Borçka’da yapılmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek,” Sayın Muharrem İnce, ilk öğretmenlik mesleğine Borçka’da başlamış. 1985 yılında yeni öğretmen olarak ilçemize gelen Sayın İnce 35 yıl sonra bu kez Cumhurbaşkanı adayı olarak geliyor. O bizim fahri hemşehrimizidir.

Tabii bu süre içinde birçok kez ilçemize geldi. O günleri yad etti. Türkiye genelinde Muharrem İnce rüzgârı esiyor. Borçka’da Artvin’de İnce Fırtınası esecek. “Cumhur ittifakı” “Milli İttifak” karşısında çok korkuyor. Çünkü Atatürk ne demiş; “Egemenlik kayıtsız Şartsız Milletindir.” Millet ne isterse o olur. Millet ittifakı ne derse o olacak. Sayın İnce’nin mitinglerinde yüz binler var. Tüm baskı ve korku salma yöntemlerine rağmen insanlar miting alanlarına gidiyor destek veriyor. Bizde kendisini ilimizde ve Borçka ilçemizde ağırlamaktan gurur duyacağız. Bugün 24 Haziran sonrası Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı’nı ağırlayacağız. Büyük bir ilgi olmasını bekliyorum’ diyerek duygularını dile getirdi.

Share
829 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?