logo

Milletvekili  Kışla’dan Yusufeli’ne Ziyaret

Başbakan Binalı Yıldırım’ın katılımıyla düzenlenen Artvin 6. Olağan İl Kongresi sonrası yeniden il başkanı seçilen Erkan Balta’da ilk ziyaretini vekille birlikte kendi ilçesi Yusufeli’ne yaptı.

Düzenlenen kahvaltıya AK Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve Belediye Encümen üyeleri ve il Genel meclis üyelerini katıldı.

Kahvaltıda Vekil Dr. İsrafil Kışla Yusufeli’nde yeni seçilen İlçe Teşkilatını Başkanı Abdulbaki Kayacan’ı şahsında tebrik ederek başarılar diledi. Artvin Milletvekili Kışla, “Yaptığımız il teşkilat seçimlerimizi ile kongremizi tamamladık. Bundan sonra sıra hepimiz için çok önemli olan 2019 seçimlerine hazırlanmaktır. Yusufeli ilçemiz özelinde birçok çözmemiz gereken sıkıntının var olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada bu sorunları takip ederek insanlarımızın lehine çözmeye gayret edeceğiz.” dedi. İlçe Başkanı Kayacan, “Aldığımız sorumluluğun farkındayız. İnşallah hep beraber sorumluluğumuzun gereğini en iyi şekilde yerine getirmek için gayret edeceğiz.” dedi.     Belediye başkanı Eyüp Aytekin yaptığı konuşmada “İlçemizin, kamulaştırma, yeni yerleşim,karayolları ağı, yeni köy yerleşimleri,madem gibi bir çok sorunlarını var. Bize düşen gelecek nesiller için yeni vatan inşa etmektir. Gün; bu sürece katkı verme günüdür. Buraya vereceğimiz katkı kanaatimce siyaseten bizi ya başarılı kılacak ya da başarısız kılacaktır.” Dedi. Artvin 6. Olağan İl Kongresi’nde  üçüncü kez İl Başkanı seçilen Erkan Balta ise “Yusufeli en zor zamanlarda bile siyaseten bizi taşıyan ilçemiz olmuştur. Bundan dolayı Yusufeli’miz için ne yapsak azdır.” dedi.

Kahvaltı sonrası ilçe Başkanlığı ziyaret edildi. Parti ziyaretinden sonra Yusufeli Belediyesi Kültürevi’nde çay ikramıyla ziyaret sona erdi.

Share
714 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?