logo

reklam

Milletvekili Kışla’dan Sahara Tüneli Müjdesi

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Şavşat ilçesinde köy gezilerine katıldı. Şavşat ilçe gezisinde Milletvekili çok önemli açıklamalarda bulunurken, Şavşatlılara Sahara Tüneli’nin, tüm Artvin halkına da Deriner Barajı’nın üzerinden inşaa edilecek olan asma köprünün müjdesini verdi.

 

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, milletvekili adayı Hayrettin Gülbin, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Başkanı Sedat Demir, İl Genel Meclis üyesi Hasan Temiz, AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Yüksel Kantar ve partililer ile Şavşat ilçesi köyleri gezildi.

Tepeköy’de köy sakinleri ile bir araya gelen Milletvekili İsrafil Kışla yapılan çalışmalar  hakkında açıklamalarda bulundu. Kışla Köyümüzde bulunan su projesi son aşamaya gelindi. Yakın bir tarihte ihalesi yapılacak. 320 köyün içme suyu sorunu kalmayacak. İkinci bir işimizde yoldur. çoğu köy yolumuz yapıldı, 2015 yılı içinde Şavşat ilçemizin köylerine 14 bin ton asfalt çalışması yapıldı. bu yıl içinde 4 milyon ek ödenek alarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Hizmetten başka derdimiz yoktur. %41  aldık fakat fazla sevinemedik,  4 ay içinde iyi bir çalışma sergiledik, çok iyi ekonomik paketler hazırladık. seçmenimizin karşısına daha güçlü çıkıyoruz, yeni iş yeri açacak olanlara 50 bin TL hibe veriyoruz. Ülkenin AK Parti’ye ihtiyacı vardır. Kendi helikopter ve tankımızı yaptık, insansız hava aracımızı yaptık, yerli uçağımızı yapacağız, Türkiye büyüyor, Türkiye gelişiyor. Bu projeler küçük projeler değil. Her ilimizde üniversite açtık dedi.

Şavşatlılara Sahara Tüneli Müjdesini Verdi

Seçim çalışmalarına devam eden Milletvekili İsrafil Kışla, Meşeli ve Kocabey köylerini de ziyaret etti. Vatandaşlarla bir müddet sohbet ettikten sonra açıklamalar yapan Kışla, Sahara Tüneli’nin müjdesini verdi. Kışla konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Sahara tünel projesi yapılıyor, 13 km lik tünel olacak. AK Parti ile ve yatırımlar ortadadır. Desteklerinizi bekliyoruz, sizlere hizmet edip dertlerinizi çözmek istiyoruz, benim derdim vekil olmak değildir, amacımız Ülkemize, milletimize hizmet sevdasıdır. Deriner Barajı yolu üzerinde 400 metre uzunluğunda asma köprü projemiz var. Yakında ihalesi yapılacak. Birlik ve beraberlik içinde güçlü Türkiye’yi oluşturacağız. İşte yapılan yatırımlar ortadadır. Benden önceki dönemlerde %15 lerde olan asfalt çalışmalarını %50 ler üzerine çıkarttık. Sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Şavşat ilçemizde kapalı spor salonu yaptık, Hastanemiz hizmete açıldı. Kadın sosyal yaşam merkezi açıyoruz, Meslek Yüksel okulu açıldı. Destek sizden Hizmet Bizden” dedi.

Share
2307 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?