logo

Milletvekili Kışla’dan İftar Yemeği

Artvin Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırlarına ilk 2 gün sponsor olan AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, ilk gün ki İftar yemeğinde Artvin Belediyesi önünde ki iftar çadırında vatandaşlarla tek tek tokalaşarak iftar yemeği verdi.

Yaklaşık 600 Kişiye Kendi Elleriyle İftar Yemeği

Milletvekili Kışla, Belediye önünde kurulan iftar çadırına gelen vatandaşlara yemek tezgahının başına geçerek yemeğin sonuna kadar kendi elleriyle yemek dağıtıp vatandaşların ramazan ayını kutladı.

Geçen 2 yılda olduğu gibi bu yılda iftar çadırlarıyla vatandaşlarıyla aynı sofrada buluşmaya devam eden Artvin Belediyesi’nin iftar yemeklerine 2 gün sponsor olan Milletvekili Kışla, ramazanın bereketinin paylaşmak ve birlik, beraberlikten geçtiğini söylerken böyle manevi değerlerin en üst seviyede yaşandığı zamanlarda vatandaşlarla birlikte olmanın tarif edilemez bir duygu olduğunu belirtti.

Kışla, “Belediyemize Teşekkür Ediyorum”

Kendilerine bu imkanı sağlayan başta Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür eden Kışla, “ Belediyemiz bu yılda iftar çadırlarıyla vatandaşlarımızla birlikte bir sofrada buluşma imkanı sağladı. Bu imkanları bizlere sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bu akşam Belediyemiz tarafından kurulan 2 iftar çadırında yaklaşık bin vatandaşımızla aynı sofrada buluşup huzur ve bereket ayı Ramazan’ın ilk iftarını beraber yapma imkanı bulduk. İnşallah bu güzel şehrin güzel insanlarıyla bereketli, huzurlu ve birlik beraberlik içinde nice ramazanları bugünkü gibi bir sofrada beraber yaşarız. Artvin’imize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmelerini dilerim” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share
729 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?