logo

Milletvekili Balta: Hopa’nın AK Partiye Desteğini Biliyoruz!

AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, 24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçiminin ardından ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Hopa’da partililerle bir araya gelen Balta burada bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Balta yaptığı konuşmada, “Hopa, kardeşlerim, arkadaşlarım hepinizle gurur duyuyorum. Hem Cumhurbaşkanlığı zaferi hem meclis zaferi hepimize hayırlı olsun. Gönlüm arzu ediyordu ki bütün köylerimize uğrayalım. Hopalı hemşerilerimizle buluşmaya çalıştık ne kadarıyla buluştuk bilmiyorum ama Hopa yine yüzümüzü güldürdü. Hopa yine göğsümüzü kabarttı. Ben Hopalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hopa’nın Ak Partiye desteğini biliyoruz.

Ben başta ilçe başkanıma, belediye Başkanıma, teşkilat mensuplarına, kadın kollarına,gençlik kollarında görev yapan arkadaşlara, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ,köy başkanlarımıza ,teşkilatlarda olmasa bile yüreği bizimle atan bize dua eden analarımıza büyüklerimize belki bizden daha büyük heyecanla seçim sonucunu bekleyen belki de şuanda bizden daha çok sevinmiş hala daha dua eden öyle analarımız, dedelerimiz, büyüklerimiz var” ifadelerini kullandı.

Balta yaptığı konuşmanın ardından, vatandaşlarla sohbet ederek ziyaretine devam etti.

Share
478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?