logo

Milletimiz Dünya Dengelerini Değiştirecek Bir Karar Almıştır

İnce; 16 Nisan da vesayetin imhasına yeni Türkiye’nin inşasına karar veren aziz milletimize teşekkür ediyorum.

Artvin Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İbrahim İnce referandum sonucunu değerlendirdi.

İbrahim İnce Değerlendirmesinde, “Milletimiz 16 Nisan da evet diyerek büyük mücadeleler neticesinde elde ettiğimiz kazanımların koalisyon dönemleri zayıf iktidarlar döneminde heba edilmemesi için istikrarın devamından yana tercihte bulunmuştur. Yeniden büyük Türkiye’nin temellerini atmış vesayet çukurlarını kapatmıştır. Yine referandumda evet diyerek dış güçlerin içteki işbirlikçilerle ülkemize müdahale imkanı da en aza indirilmiştir.

İçinde bulunduğumuz çağ bizim inşa ettiğimiz çağ değildir. Şimdi kadim medeniyetimizi imar ve ihya ederek büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmeliyiz. Bu durum ise dünya dengelerinin değişmesi demektir. Yani milletimiz dünya dengelerini değiştirecek bir karar almıştır.

Ancak Dünya hakimiyetini elinde bulunduran ırkçı emperyalizm buna müsaade etmek istemeyecektir. Ve bundan sonraki süreçte de içteki işbirlikçilerle beraber ülkemizin önünü kesmek için elinden geleni yapacaktır. Bu nedenle önümüzdeki dönem çok da rahat olacağımız bir dönem olmayacaktır.

Önümüzdeki bu süreci milletimizin basiret ve ferasetiyle başarıyla geçireceğimize ve adil bir dünya düzeninin kurulacağına inancım tamdır. Bu süreçte üzerine düşen vazifeyi kusursuz yerine getirme gayreti içinde olan dava adamlarını tebrik ediyorum.

Dava adamı diye davadan geçineni, işi gücü oturduğu yerde dedikodu ve akil hocalığı olan hava cıva adamlarına ise Allah tan akıl ve izan nasip etmesini niyaz ediyorum.

Yine sesi çukurlardan gelen çukurların sesi yeni dönemde kesilecektir” ifadelerine yer verdi.

 

Share
872 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?