logo

MHP’nin Milletvekili Adayları Şavşat’ta

Okan Aktaş: Cumhur İttifakı Milletimizin Ortak Aklıdır

 

MHP Milletvekili adayları 24 Haziran seçimleri için Şavşat ilçesindeydiler. Şavşat ilçesinde esnaf ve kamu kurum kuruluşlarını gezen MHP’nin Milletvekili adayları Okan Aktaş ve İsmihan Özcihan, Cumhur ittifakının milletimizin ortak aklı olduğuna vurgu yaptılar. Anne tarafından Şavşatlı olan Okan Aktaş’a Şavşat ilçesinde sıcak ilgi vardı. MHP Artvin Milletvekili adayı Okan Aktaş’ın eşi Zübeyde Aktaş’tan büyük destek gelirken, vekil adayı eşi Artvin ve ilçelerindeki köyleri tek tek dolaşarak eşine ve MHP’ye ait broşürleri kapı kapı dağıtarak gönüller kazanıyor.

MHP Artvin Milletvekili Adayı Okan Aktaş ve İsmihan Özcihan, Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Şavşat İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ogün Erdem, MHP Eski İl Başkanları’ndan Nedim Özer ve çok sayıda partili ile birlikte Şavşat ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Şavşat ilçesindeki yoğun programlarına Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ı makamında ziyaret ettiler. Burada Milletvekili adayları Okan Aktaş, İsmihan Özcihan ve MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ile diğer partilileri makamında kabul eden Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, nazik ziyaretlerinden dolayı MHP’lilere teşekkür ederek seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileğinde bulundu. Nezaketi için Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’a teşekkür eden MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Milletvekili adayları ile birlikte tüm ilçelerde bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını ve bu kapsamda ziyaret ettikleri Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ın misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ettiklerini söyledi.

Şavşat Kaymakamı ziyaret programının ardından MHP’nin yoğun Şavşat ziyaret programı başladı. Şavşat’ta çarşı esnafını ziyaret eden MHP’nin Milletvekili adayları Okan Aktaş ve İsmihan Özcihan, Şavşat ilçesinde esnaflar tarafından sıcak şekilde karşılandılar. Tek tek tüm esnafların ve esnaf çalışanları ile Şavşatlıların ellerini sıkan adaylar, Türkiye’nin cennet köşesi Şavşat’a sahip çıkmak ve Şavşat’ın sorunlarını meclise taşımak ve de bu sorunları çözmek için yollarda olduklarını belirterek Şavşat halkına teşekkür ederek hayır dualarını ve desteklerini beklediklerini söylediler. Akşam saatlerine kadar süren Şavşat ilçesi gezisinde bazı kamu kurum kuruluşları da ziyaret edildi. Ayrıca Şavşat pazarına da inilerek buradaki esnaflarla ve Pazar alışverişinde bulunan vatandaşlarla görüşen vekil adaylarının samimi görüntüleri Şavşat halkı tarafından içtenlikle karşılık buldu.

Şavşat ilçesinin kendisi için anne ocağı olduğuna dikkat çeken MHP Artvin Milletvekili adayı Okan Aktaş, “ Anne ocağımız Şavşat ilçemizde esnafımızı ziyaret ettik, dertleştik. İnşallah eksik kalan sorunları tamamlamak bize nasip olur. Şavşat’ın bir evladı olarak Şavşat ilçesine yakınlığı olan bir kişi olarak ilçenin sorunlarını biliyorum. Bu sorunların bir bölümü çözüldü bir bölümünün de çözülmesi bekleniyor. 24 Haziran’dan sonra milletvekili olduğumuzda inşallah bu sorunların el birliği ile çözüldüğüne tanıklık edeceğiz” dedi.

Şavşat ilçesi gezisi ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken genel gündem konularına ilişkin de kısa değerlendirmelerde bulunan Okan Aktaş; “ 24 Haziran seçimleri ülkemize, milletimize ve Artvin’imize ve Şavşat’ımıza hayırlara vesile olur inşallah. Ben bu yola çıkarken Allah’a söz verdim, sizlere söz verdim. Artvin milletvekili olarak Artvin’e de Şavşat’a da nasıl sahip çıkacağımız görülecektir. 15 Temmuz’da başarılı olamayanlar, ülkemizin güneyindeki kargaşayı bize de yaşatmaya kalktılar. Bunda da başarılı olmayınca ekonomiye saldırdılar. Ama başaramayacaklar. Genel başkanımızın da söylediği gibi adayımız Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda seçtireceğiz. TBMM’de de güçlü bir MHP olacak. Vatanını milletini seven herkesten bu konuda destek bekliyoruz. MHP bu ülkenin kumu, çimentosu ve teminatıdır. Bizde meclise ilimizin ve Şavşat’ımızın teminatı olmak için gidiyoruz. ” diye konuştu.

Okan Aktaş, Şavşat İlçesinde Köy Ziyaretlerinde De Bulundu

Şavşat esnaf gezisi sonrasında iftar programına katılmak üzere köy ziyaretlerinde de bulunan Okan Aktaş, köy sakinleri ile de görüşerek onların gönüllerini kazandı. ‘Bu ülkede üretime dayalı sanayii, tarımı, teknolojiyi baştacı yapan yatırımları yapmak için biz mecliste güçlü bir şekilde olmalıyız” diyen Okan Aktaş, Savaş Köyü’nde davet edildiği iftar programına katıldı.

Vekil Adayı Okan Aktaş’ın Eşinden Büyük Destek

Siyaset zor bir zanaat. Siyasette başarılı olmak için çok çalışmak ve diliniz döndüğünce de halkla sohbet etmek gerekiyor. Seçimlerin yaklaştığı bu günlerde diğer adayların çalıştığı MHP Artvin Milletvekili adayı Okan Aktaş’ta çok çalışıyor. Artvin’i temsil etmek için meclis yollarını aşındıran MHP’nin Milletvekili adayı Okan Aktaş’a en büyük destekte eşinden geliyor. Okan Aktaş’ın eşi Zübeyde Aktaş, eşinin seçim çalışmalarına büyük destek veriyor. Artvin’in ve ilçelerinin köylerini tek tek gezerek eşinin broşürlerini dağıtan Zübeyde Aktaş, bu çalışma temposu ile gönülleri de kazanıyor. Köylere giderek köy sakinleri ile tek tek görüşen ve onlarla sohbetler eden Zübeyde Aktaş’ın performansının eşine büyük katkı sağlaması bekleniyor. Zübeyde Aktaş’ın köylerde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına MHP’nin il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları da destek verirken, MHP Eski İl Başkanlarından Nedim Özer’de bu köy gezilerine katılarak Aktaş ailesine destek oluyor.

Ziyaret ettiği köylerde sıcak ilgiyle karşılanan Zübeyde Aktaş’ı kapılarında gören köy sakinleri memnuniyetlerini gizleyemezken ona büyük ilgi göstererek çabasına destek oluyorlar.

Öte yandan MHP Artvin İl Teşkilatı köylerde MHP bayraklarını asma çalışmalarını da sürdürürken, MHP’liler yoğun gayretler sonucunda MHP bayraklarını bir çok köy ve mahallede asarak üç hilalı dalgalandırıyorlar.

Share
484 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?