logo

MHP’li Kadınlar Birlik, Beraberlik Mesajları Verdiler

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Koordinatörü Fatma Altuntaş, il, ilçe ve Ocak yönetimlerinin katılım sağladığı kahvaltı programını düzenledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Koordinatörü Fatma ALtuntaş’ındüzenlemiş olduğu il,ilçe ve Ocak yönetimlerinin katılım sağladığı kahvaltı programında,birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Fatma Altuntaş konuşmasında;“Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir. Bu münasebetle hepimiz bir aileyiz. Bugün burada yönetici arkadaşlarımız eşleri çocukları hep beraber bir araya gelmek isteme sebebimiz de budur. Biz bir aileyiz ve ailemizin çatısı Milliyetçi Hareket Partisi Reisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’dir.  Gelen herkesten Allah razı olsun”  dedi.

Fatma Altuntaş’ın ardından Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç burada yaptığı konuşmada; “Türk İslam davasının etrafında toplanan dava arkadaşlarım son günlerde ülkemiz ve Müslümanalemi zor durumdadır. Fedakarlık bize düşer. Her zaman biz üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya çalışanlar olduk. Bugünde bu gayretimiz bundandır. Ülkemizi refah seviyesine kavuşturmak. Müslümanlara sahip olmak. Eskiden gizli düşmanlarımız vardı artık herşey aşikar. Vatan severler ve bölücüler. Türkler ve diğerleri .TürkiyeCumhuriyeti  ve Dünya var. Bu gerçekler ışığında her zamankinden daha çok çalışacak daha çok mesai harcayacağız. Bu kahvaltı programı inşallah ilçelerimizde akabinde her birlikte olur. Gelen yönetici arkadaşlarıma ve düzenleyen kadın kollarına teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konutu.

Kahvaltı programı, yapılan konuşmaların ardından sona erdi.

Share
367 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?