logo

MHP İl Teşkilatından Artvin Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri Artvin Gazeteciler Cemiyetini Derneği’ni ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Ziyarete, MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Polat,  MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Özgür Köse, Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, MHP Yönetim Kurulu Üyesi Okan Aktaş, Taner Köse katıldı.

Ziyaretten Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan, yerel ve ulusal basın temsilcileri hazır bulundu. Ziyarette basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde en önemli kaynak olan basın-yayın organları ve mensuplarının, vatandaşların sağlıklı bilgi almasının en önemli aracı olduğunu vurguladı.

Basından beklentinin, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmek olduğunu ifade eden Serdar Kılınç, Bu bağlamda Artvin yerel basınının son yıllarda halkı bilgilendirme ve Artvin tanıtımında önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Kılınç, “İlimizde yerel basının dinamik olması ilimizin tanıtılması, sorunlarının dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Basınımızın büyüdüğünü, kalitesini ve kadrosunu arttırarak güçlendiğini görmek bizler için memnuniyet vericidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı ve mutluluklar diliyorum.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, çalışan gazeteciler gününde gerçekleştirilen ziyaret için MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Basın sektörünün önemine vurgu yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, “Basın vatandaşın dili ve kulağıdır. Basın yönetimlerin ve bölgenin görünen yüzü ve sesidir. İnsanların tarafsız, doğru ve ilkeli haber alma organıdır. Biz Artvin Basını olarak bu görev ve sorumluluklarımızın farkında olarak kendimizi her geçen gün geliştirerek hizmet sunup, ilimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edip tanıtımını yapmak için çalışıyoruz. Artvin Gazeteciler Cemiyeti olarak hangi zaman ve şartta olursa olsun bu görev  ve sorumluluklarımızdan vazgeçmeden ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

Alkan, Tüm basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?