logo

MHP İl Başkanı Kılınç: “MHP durursa Türkiye durur”

MHP Artvin İl Başkanlığı, düzenli olarak yapılan ilçe istişare toplantılarının bir yenisini de Murgul ilçesinde gerçekleştirdi.

Bir yandan kurum ziyaretleri yaparken diğer yandan ilçe teşkilatlarını ziyaret eden MHP Artvin İl Başkanlığı Cumartesi akşamı Murgul İlçe teşkilatını ziyaret etti. Gündem hakkında konuşma yapan MHP İl Başkanı Serdar Kılınç; ”İç politika ile dış politikamızı iyi ayrıştırmak lazım. Vatandaşlara bunu anlatmak görevimiz. Köy, mahalle temsilcileri bilgilendirmeleri yapılarak kapı kapı dolaşma zamanımız geldi.

MHP durursa Türkiye durur bu memleketin sigortası olduğumuzu artık herkes biliyor. Bunun lafta değil sözde değil özde olduğunun tüm dünya farkına vardı. Bunun yükü ağırdır bu yükü hep beraber omuzlayacağız. Bilge Liderimizi kendi partililerimiz bile anlamıyordu 15 Temmuz sonrası herkes anladı. Bütün liderler hata yaptık yanıldık derken akabininde Devlet Bey haklıymış dediler. Herkes ona imrendi. Şimdi ise haklılıkları peşpeşe devam ediyor. Bunları vatandaşımıza anlatmalıyız anlamayanlara tek tek anlatmalıyız bizim meselemiz büyük derin bir mesele sığ düşüncelerle günü kurtarmaya çalışanlarla  biz zaman kaybedemeyiz. Bu kutlu yürüyüş de Murgul’da üzerine düşeni yapacaktır şüphemiz yok” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Katılımın yoğun ve heyecanın yüksek olduğu görüldüğü istişare toplantısı konuşmalarının ardından soru cevap şeklinde devam etti.

Share
829 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?