logo

MHP İl Başkanı Kılınç, Borçka’da İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Örgütü İl Başkanı Serdar Kılınç’ın önderliğinde ilçe teşkilatları ile istişare toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor . Milliyetçi Hareket Partisi İl Örgütünün Arhavi ilçesi ile başlayan istişare toplantıları Hopa ilçesi, Kemalpaşa ilçesi ve son olarak Borçka ilçesinde devam etti.

 

İl Başkanı Serdar Kılınçbu çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek, “ArtvinMerkez, ilçeler ve köyleri ile birlikte topyekûn hareketli görmenin epeydir arzuladığımız bir görüntü. Bundan sonra herzaman üzerine birşeyler koya koya ilerleyeceğimizi tüm Artvin halkı izleyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde büyük algı operasyonları yapıldığı bugünlerde herzamankinden daha fazla çalışmamız gerektiği bilincindeyiz. Biz Ülkücülerin derdi vatandır. Derdi Millettir. Gayesi Türk-İslam davasını tüm dünyaya yaymaktır. Hem ülkemizin hem Müslüman alemin durumu ortadadır. Her taraftan saldırı vardır. Bu saldırıların çıkış noktası bir yönleri farklıdır. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin ileri görüşlülüğü sayesinde biz tehlikeleri bertaraf edebiliyoruz. Bütün dava arkadaşlarımızın herzamankinden daha uyanık olması gereken bu günlerde bizde teşkilatlarımızla birlikte daha çok kişiye ulaşmanın istişarelerini eksiklerimizin farkında olarak hatalarımızı telafi etmek için neler yapabiliriz diye değerlendirmeler yapıyoruz. Çok şükür memnunuz arkadaşlarımız heyecanlı ve büyük bir azimle görevlerini layıkıyla yapmaya çalışıyorlar. Tüm Artvin halkına saygı ve sevgilerimizi sunarız” dedi.

Son 1 ay da yapılan il kongresinin ardından istişare toplantılarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Örgütleri tarafından yapılan açıklamada,  etkinliklerde katılımın iyi olduğu yeni göreve gelen ilçe başkanları ve yönetimlerinin istekli olduğunu belirttiler.

Share
283 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?