logo

MHP Artvin Milletvekili Adayları Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi açıklandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Osmaniye 1. sıradan aday olurken; Artvin’den ise Okan Aktaş 1. sırada, İsmihan Özcihan ise 2. Sıradan aday gösterildi.

MHP, 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP’nin sosyal medya hesabından paylaşılan listede Genel Başkan Devlet Bahçeli, Osmaniye’den 1. sırada aday oldu.

Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın İstanbul 1. Bölge 1. sıradan, Celal Adan İstanbul 2. bölge 1. sıradan, Feti Yıldız ise İstanbul 3. bölge 1. sıradan aday oldu.

Ankara 1. bölgeden 1. sıradan Mevlüt Karakaya’yı aday olarak gösteren MHP listelerinde Ankara 2. bölgede ise 1. sıradan Sadir Durmaz, Ankara 3. bölge 1. sırada ise Yaşar Yıldırım yer aldı. Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da listeye Ankara 2. bölge 3. sıradan adını yazdırdı.

MHP, İzmir 1. bölge 1. sıradan Hasan Kalyoncu, İzmir 2. bölge 1. sıradan Tamer Osmanağaoğlu aday olarak gösterildi. MHP’nin eski Genel Başkan Yardımcısı ve eski Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Oktay Vural’ın listede yer almaması dikkat çekti.

Artvin’de ise 1. Sıradan Okan Aktaş aday gösterilirken, 2. sıradan ise İsmihan Özcihan aday gösterildi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Okan Aktaş İl Başkan yardımcılığından, İsmihan Özcihan  ise İl Kadın Kolları Başkanlığından istifa ederek aday adayı olmuşlardı.

Share
4322 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?
#

MHP Artvin Milletvekili Adayları Belli Oldu” için 1 yorum

  1. Selim : diyor ki:

    Allah yardımcıları olsun