logo

Merhum Hasan Çelik Adına Kişisel Pul Bastırıldı

Artvin PTT Başmüdürlüğü örnek bir davranışa imza attı. Geçtiğimiz ay yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak ölen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personeli Hasan Çelik’e özel pul bastıran PTT Artvin Başmüdürlüğü, pulu İl Müdürü Bahattin Yetim’e teşekkür etti.

Yakalanmış olduğu amansız hastalığı sonunda kısa bir süre önce vefat eden Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli Merhum Hasan Çelik anısına İl Müdürlüğü’nün talebi üzerine Artvin PTT Başmüdürlüğü’nce üzerinde merhum Hasan Çelik’in resminin bulunduğu bir miktar Kişisel Pul bastırıldı.

Basımı yapılan söz konusu Kişisel Pullar Artvin PTT Başmüdürü Gönül KOCAMAN tarafından Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e makamında teslim edildi.

İl Müdürü Bahattin Yetim, mesai arkadaşlarından Hasan Çelik’in görevi başındayken vefat etmesine çok üzüldüklerini, bunun hiçbir şekilde telafisinin mümkün olamayacağını, ancak merhumun her zaman kalplerde yaşatılacağını belirterek, buna ilaveten ayrıcalıklı olarak ne yapabiliriz diye düşündüğümüz noktasında, Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’ın kendisine taziye ziyaretinde bulunması ve bu ziyaret esnasında Teşkilatlarının özellikli hizmetlerinden biri olan Kişisel Pul hakkında kendisinin bilgilendirilmesi neticesinde üzerinde merhum Hasan Çelik’in resminin bulunduğu bir miktar Kişisel Pul siparişi verdiklerini ve PTT tarafından da kısa bir sürede bastırılarak posta gönderilerinde ücreti karşılığında kullanılmak üzere kendilerine teslim edildiğini belirterek, bu anlamlı hizmetlerinden dolayı Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’a teşekkür etti.

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’da, üzerinde vefat eden Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli merhum Hasan Çelik’in resminin yer aldığı Kişisel Pul siparişinde bulunmak suretiyle personellerine karşın göstermiş oldukları takdirane davranışlarından dolayı İl Müdürü Bahattin Yetim’e teşekkürlerini iletti.
Yapılan bu anlamlı davranış ile birlikte ilimiz sporuna önemli katkıları bulunan Hasan Çelik ölümsüzleştirilmiş oldu.

Share
318 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?