logo

Merfum Saldırıda Hayatını Kaybeden Doğan Demirci Toprağa Verildi

Geçtiğimiz Cuma günü Artvin Merkez’de bir işyerinde gerçekleşen silahlı saldırıda vefat eden Doğan Demirci gözyaşları arasında toprağa verildi.

Artvin Merkez’de geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekleşen saldırıda bir iş yerine silahı ile giren Y.E. bir kişiyi öldürmüş ve iki kişiyi de yaralamıştı. Olayda hayatını kaybeden Doğan Demirci için Artvin Merkez Camii’nde 6 Ağustos 2017 Pazar günü öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Namaza Doğan Demirci’nin ailesi, yakınları ve sevenleri ile Artvin halkı katıldılar.

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Temel Demirci, torununun cenazesinde taziyeleri kabul ederken, Artvin’de sevilen simalardan biri olan Doğan Demirci’nin böylesine talihsiz bir olayda ölmüş olmasının şoku yaşanıyordu. Hiçbir kimsenin inanmak istemediği bu ölüm olayı sonrasında Merkez Camii’nin avlusunda toplanan kalabalık dualarını Doğan Demirci için yaptılar. Cenazeye katılım yüksek olurken, Doğan Demirci’nin yakınlarının acıları büyüktü.

Kılınan cenaze namazının ardından Doğan Demirci’nin cenazesi Atmaca Mezarlığı’nda gözyaşları arasında defnedildi. Cenazeye katılanlar aileye başsağlığı verirlerken, yaşanan olayı ise lanetlediler.

Share
1639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?