logo

reklam

Menderes Koleji’nin Öğrencileri İllüzyon Gösterisi İle Büyülendiler

Okulların açılması ile renkli günler yaşayan Menderesli öğrenciler sosyal faaliyetlerden uzak kalmıyor. Menderes İlköğretim Kurumunda tüm öğrencilerinin katıldığı illüzyon gösterisi düzenledi.

 

Okul tarafından davet edilen İllüzyonist Batuhan’ın hazırladığı programda,  birbirinden farklı gösteriler öğrencilerin ilgi odağı oldu. Gösterilerde öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sihirbaz, sahneye davet ettiği öğrencilere değişik oyunlar sergiledi. İlk ve ortaokul öğrencilerine ayrı ayrı seanslar şeklinde düzenlenen programda, öğrencilerin illüzyon gösterilerindeki heyecanları görülmeye değerdi. İç içe geçmiş çemberleri çıkarma, kopmuş iplikleri birleştirmek, yanan tepsiden gül çıkarmak, boş olan kese kâğıdından geometrik şekiller çıkarmak, düğüm atılan ipin el tutulmadan havada asılı kalması gibi birçok gösteri yapıldı.

Kurum Müdürü Muhammet Karamustafa yaptığı açıklamada, bu tür etkinliklerin çocukların sosyal gelişimi açısından önemli olduğunu dile getirirken, bu tarz organizasyonlara devam edileceği mesajını verdi.

Share
380 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?