logo

Memur Sen’de Görev Değişimi

Memur Sen’de başkanlar kurulu kararı ile göreve getirilen İbrahim İnce, eski İl Temsilcisi Fehmi Er’den görevi teslim aldı.

 

İbrahim İnce, Memur Sen il temsilciliği görevini Fehmi Er’den devraldı. Devir teslim sırasında İbrahim İnce, zor bir görevi devraldığını beraberinde gelen sorumlulukların farkında olduğunu ve üstesinden gelmek için gerekeni yapacağını, bunun için canla başla çalışacağını ifade etti.

Kendilerinden önce Artvin’de Memur Sen tarafından çok önemli başarılara imza atıldığı vurgulayan İbrahim İnce, yeni dönemde kaynakların verimli ve ekonomik olarak kullanılması için gerekli planlama yapılacağını, özellikle gençlere yönelik çalışmalara daha fazla ağırlık verileceğini, şuurlu bir gençlik yetişmesi için Genç Memur Sen teşkilatına önemli destekler verileceğini belirtti. Halihazırda kullanılan Memur Sen Bürosu’nun herkesin görüp rahatça ulaşabileceği farklı bir mekana taşınması gerekli gördüklerinin altını çizen İnce, Artvin İlinde yaklaşık 3 bin 500 üyenin bulunduğunu, bu üyelerin rahatlıkla ulaşabileceği bir yer için araştırmalara başladığını söyledi.

Günün anısına Memur Sen Eski İl Temsilcisi Fehmi Er’e günün anısına bir plaket takdim edildi. Memur Sen Eski İl Temsilcisi Fehmi Er; İbrahim İnce’ye nazik davranışından dolayı teşekkür ederek, görev yaptığı iki yıllık süre içerisinde Memur Sen Artvin İl Teşkilatının kritik görevleri yerine getirdiğini ve bu görevi değerli arkadaşlara gönül rahatlığıyla devrettiğini ifade ederek yeni dönemde İbrahim İnce ve ekibine başarılar diledi.

İbrahim İnce Kimdir?

İbrahim ince 1976 da Artvin Ortaköy’de doğdu. İlk ve ortaokulu Ortaköy’de okuduktan sonra 1994’te Artvin İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. 2000 yılında Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun olan İnce, aynı yıl Ortaköy İlkokuluna sınıf öğretmeni olarak atandı.14 yıl burada görev yapan İnce 2014 Aralık ayında Vakıfbank İlkokulu Müdürlüğüne atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Lise ve üniversite yıllarında aktif olarak sivil toplum kuruluşlarında görev alan İnce, 1 Kasım 2014 te yapılan Eğitim Bir Sen Artvin Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nda Şube Başkanı seçildi. 22 Haziran da yapılan Memur Sen Başkanlar kurulu toplantısında oy birliğiyle Memur Sen Artvin il temsilcisi seçildi. İbrahim İnce, evli ve dört çocuk babasıdır.

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?