logo

Memur-Sen İl Temsilcisi İnce, Kızını Evlendirdi

Türkiye’nin en çok üyesine sahip memur sendikası olan Memur-Sen’in Artvin İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Artvin Şubesi Başkanı İbrahim İnce’nin kızı dünyaevine girdi. Düğüne Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile Artvin Milletvekili Erkan Balta’da katıldılar.

Memur-Sen Artvin İl Temsilcisi İbrahim İnce, kızını evlendirdi. Artvin Şelale Düğün Salonu’nda gerçekleşen Sümeyye ve İsa’nın düğün merasimine Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, Artvin Vali Yardımcısı Seda Başoğlu, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin yanı sıra Artvin’deki resmi kurum ve kuruluşların müdür ve temsilcileri, sivil toplum ve sendika yöneticileri ile Memur-Sen camiası katıldı. İbrahim ve Gülçiçek İnce’nin kızları Sümeyye ile Adil ve Emine Bilgin’in oğulları İsa’nın düğün merasimine katılım yoğun oldu.

Genç çiftlerin nikah şahitliklerini Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta yaparken, nikahı Artvin Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Hamdi Özyer kıldı. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen camiasının değerli bir ismi olan İbrahim İnce’nin kızının düğün merasimine katılmak üzere Artvin’e geldiklerini belirterek Sümeyye ve İsa’ya ömür boyu mutluluklar diledi. Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta’da genç çiftleri tebrik ederek huzurlu, mutlu ve sağlık dolu bir hayat temennisinde bulundu. Nikahın kıyılmasının ardından düğün takı merasimi ile devam ederken, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, düğün sonrasında ilimizden ayrıldı.

Kızını evlendiren Memur-Sen Artvin İl Temsilcisi İbrahim İnce, düğün merasimlerine katılanlar, katılamayıp tebrik telefonları ve mesajları atan dost ve tanıdıklarına teşekkür etti.

Share
781 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?