logo

Marina’da İlk Nikah Kıyıldı

Burak Coşkun ve Sezin Arık çiftinin nikâh töreni Marina Tesisleri Artvin Sofrasında Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe tarafından kıyıldı.

Marina Tesisleri Artvin Sofrasında yapılan nikâh töreninde erkek tarafının nikâh şahitliğini AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, kız tarafının nikâh şahitliğini Kezban Yıldırım’ın yaptığı nikâh törenini Başkan Kocatepe kıydı. Nikah töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bu sakin ve güzel ortamda ilk kez nikah kıydıklarını, şimdiden sonrada burada birçok bekar çiftin nikahlarını kıyacaklarını söyledi. Kocatepe, “sayın misafirler hayat böyle, bir taraftan doğar, büyür, evlenir ve sonrada ölürüz. Bu günde bu çiftimiz hayatın bu döngüsü içinde dün doğmuşlardı, bugün mutlu bir anı yaşıyor yarında kendileri burada oturup çocuklarının mutluluğunu yaşayıp bu hayat döngüsü içinde yaşamlarını sürdürecekler. İnşallah bu güzel çiftimiz dar günde, zor günde, iyi ve kötü günde siz değerli ailelerinin de desteğiyle birlikte yaşamaya teşvik edeceğiz. Biz bu iki kardeşimizin şahitler huzurunda nikahlarını kıydık. Sizlerin de huzurunda kanununda verdiği yetkiyle Allah’ın nezdinde karı-koca ilan ediyoruz. Allah dünya ve ahirette huzur ve mutluluk nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun kardeşlerim” dedi.

Burak Coşkun’un nikah şahitliğini yapan AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, bu mutlu günde nikah şahidi olduğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Burak ve Sezin çiftine ömür boyu sadakat içinde mutlu ve huzurlu bir hayat dileyip hayırlı uğurlu olsun dedi.

Burak ve Sezin çiftinin evlilik cüzdanını Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, toplumun temeli ailedir, ailenin temeli de kadındır deyip sezin hanıma teslim etti.

ABBB

Etiketler: » » »
Share
4248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?