logo

Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Başlıyor

Artvin Çoruh Spor Kulübü geleceğin yıldızlarını tespit amaçlı 8 ve 13 yaş arasını kapsayan “Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” düzenledi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün düzenlemiş olduğu bu turnuva iki hafta süreceğini ve şampiyon olan takımın şampiyonluk kupası ve çeşitli hediyeler le ödüllendirileceğini belirten Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, Artvin Çoruh Spor Kulübü yönetim kurulunun organize ettiği turnuvanın Yıldırım Halı Saha Tesisleri’nde yapılacağını söyledi.

Başkan Murat Yılmaz Mahalleler Arası Futbol Turnuvası hakkında yaptığı açıklamada; “Turnuvaya katılan her mahalle takımına forma, şort ve çoraptan oluşan malzemeler dağıtılacak olup her takıma Artvin Çoruh Spor Kulübü A takım futbolcularından görevlendirerek antrenörlük ve sorumluluk verilecek turnuva süresince müsabakası olan takım mahallesinden Çoruh Spor Kulübü servis aracı ile alınacak ve müsabaka tamamlanmasının ardından mahallesine götürülecektir. Turnuva süresince takımların saha ücreti, araç ücreti vb. ödemeler Çoruh Spor Kulübünce karşılanacaktır. Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün düzenlemiş olduğu bu turnuva iki hafta sürecek şampiyon olan takım şampiyonluk kupası ve çeşitli hediyeler le ödüllendirilecektir. Düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğe tüm Artvin halkımızı davet ediyoruz. Tüm Artvin halkından şampiyon olan takımımıza veya tüm takımlara çeşitli ödüller vererek sizlerin de bu işe dahil olmasını istiyoruz. Örnek verecek olursak turnuvaya 6 takım katılıyor toplamda 60 sporcu demek günde iki müsabaka var 40 sporcu var 1 er tane 1 TL çikolata alsak 40 TL veya kalem, tişört vb. hediyeler sonuçta bu çocuklar hepimizin sporu sevdirmeli ve sağlıklı yarınların temelini atmalıyız. Daha fazla turnuva yapmalıyız. Çocuklarımızın geleceği ve Çoruhspor gibi kulüplerin geleceği için , bu turnuvanın yapılma fikrini veren ve her Zaman Çoruh Spor Kulübü’nün büyümesi için yardım eden fikir veren büyüğümüz eski sporcu Selahattin Özçelik amcamıza çok teşekkür ederiz. Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün 1.sini düzenlemiş olduğu bu turnuvanın onur konuğu Selahattin Özçelik amcamızdır. Allah nasip ederse kendisinin de önemli bir işi olmadığı takdirde turnuvamızın başlama vuruşunu yapacaktır” ifadelerine yer verdi.

Başkan Murat Yılmaz açıklamasının sonunda, “tüm takımlarımıza başarılar dileyerek tüm Artvin halkını bu güzel Ramazan ayında iftarı beklerken etkinliğimizde görmek isteriz” dedi.

Etiketler: » »
Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?