logo

“Kutlu Yürüyüşe Devam”

AK Parti Artvin İl Başkanlığı 22 Mayıs Pazar günü Ankara’da yapılacak olan AK Parti ikinci olağanüstü büyük kongresini öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Artvin Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen basın toplantısı AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, Ak Parti Kadın kolları başkanı Reyhan Güneri, AK Parti İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri ve AK Parti İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Erkan Balta Partilerinin 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacağını söyledi.

Balta; ” Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoglu AK Parti’nin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süreç içerisinde AK Parti’nin daha ileriye gitmesi, AK Parti’nin ilkelerinin daha çok pekişmesi, çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli, son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır.

Bu bir bayrak yarışıdır, Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoglu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni genel başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde sayın genel başkanımız, genel başkan ve başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni genel başkanımız ve başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle ve sürdürecektir. AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin son derece kıymetli makamdır. Bu önemli makamların kıymetini, değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir. AK Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında seçmiştir ve yine bütün AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız. Bu vesileyle kongremizin bütün AK Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz” dedi.

Basın açıklamasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler: » » » » » » »
Share
716 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?