logo

Kurumlar Masa Tenisi Lig Müsabakaları Sonuçlandı

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliğinin 2015 yılı faaliyet programında yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası Masa Tenisi Lig Müsabakaları 17-20 Mart 2015 tarihleri arasında Gençlik Merkezi Salonunda yapıldı.

Bu müsabakalara 11 Kurum ve Kuruluş takımı katılmıştır. Lig müsabakasına katılan takımlar;

  1. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü(A)
  2. Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,
  3. Artvin Orman İşletme Müdürlüğü(B),
  4. Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü,
  5. Artvin Sosyal Güvenlik Kurumu,
  6. Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü,
  7. Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,
  8. Borçka Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü,
  9. Artvin Orman İşletme Müdürlüğü(A),
  10. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü(B),
  11. Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Müsabakalar sonucunda Dereceye giren kurum ve sporcuları;

  1. Artvin Orman İşletme Müdürlüğü(A) ( Tuncay Bilmiş,Bülent Zeki Surat,İhsan Tekerek,Murat Nazlı )
  2. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü(A) ( Ali Senkoş,Hamit Yalçınkaya,Bilal Atar )
  3. Borçka Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ( Halil Kandemir,Latif Yılmaztürk,Enes Malik Tanıyan )
  4. Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ( Volkan İyisu,İshak Pala,Hasan Sezen )

Takım maçlarından sonra Ferdi İl Birinciliği müsabakalarıda yapıldı. Bu müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular;

  1. Murat Nazlı
  2. Bilal Atar
  3. Halil Kandemir
  4. Hasan Sezen

Masa Tenisi Lig Müsabakaları sonucunda dereceye giren kurumlara Kupa ve Madalyalarını Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim verdi.

Bu müsabakalar sonucunda İl birincisi Artvin Orman İşletme Müdürlüğü(A) takımı ve il ikincisi Artvin İl Emniyet Müdürlüğü(A) takımı 14-16 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya/Kemer’de yapılacak olan Kurum ve Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katılıp ilimizi temsil edecekler.

 

Etiketler: » »
Share
1915 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?